Skocz do zawartości

Polecane posty

przem    11

Stosował ktoś wieloskładnik Phosagro Ultra 8-20-30 ?? bo cena jest bardzo zachęcająca 1310 netto czyli 90-100 złotych taniej na tonie niż Polifoska 6 ciekawe tylko jak z jakością??

Wiadomość z agroFakt.pl

albert1991    8

tez sie zastanawiam nad ta ULTRA 8 cena 1550 brutto przy 6t .to jest niby z litwy importowane...a jest w nim fosforan rosyjski niby lepszy od tego z polifoski 6 bo nasi laduja chyba fosforan z senegalu niby ma slaba przyswajalność ..ma ktos jakies zdanie o tym nawozie Ultra 8-20-30?

thug    196

Ponawiam

jak ktoś z powiatu wrocławskiego ,oławskiego ,oleśnickiego,trzebnickiego,namysłowskiego,milickiego zainteresowany azotem i npk jak i śor  proszę  pisać na priw chętnie odwiedzę kolegów z ofertą doradzę itd

franzlotz    1

Kupiłem 24t RSm 32% po 760 pln netto oraz zamówiłem Mocznik po 995 pln netto z Litwy we Florze Praszka. Cysterna z rsmem przyjechała, RSM miał 32,6% azotu czyli fajnie. Cena z dostawa do mnie do Grodkowa. Czekam na mocznik

Edytowano przez franzlotz

a1fe26c2    36

Mam oferte na biafoske 7-20-30 po 1300netto i niewiem co o tym sadzic dobra cena.

To dobra cena. Wiosną kupowałem takie nawozy po 1527 zł.

Nawozy:
KorKali 40%k0.6%mg12.5%s-1035zl
Kizeryt 25%mg50%S 1060zl
Saletra 34.4% 860zl
Mocznik 46% 995zl
Rsm 32% 760zl
Fosforan amonu Dap18-46 1580zl
Wieloskladnik npk 7.20.30 1340zl bardzo dobry Polecam
Yara bella 33.5% 1040zl
Ceny netto prz calym zestawie

franzlotz    1

4% siarki. Widzę po cenach, ze MaciejTamiski podał cennik Flory, bo takie ceny podał mi mój przedstawiciel z terenu brzeskiego. Jak chcecie któryś z ich nawozów na terenie całej Polski to kontakt albo z waszymi przedstawicielami Flory, albo działem nawozów - numer na www.flora-praszka.pl

Ten RSM to import??
Wieloskładnik od AurePio??

Zna ktoś cenę prosanu??

Tak, litewski. Wyszło mi w badaniu 32,6% azotu i jeszcze był bardzo ciepły. Także ja jestem zadowolony z zakupu. Chyba NPK z Krexs Edytowano przez franzlotz

milanreal1    290

Stosował ktoś wieloskładnik Phosagro Ultra 8-20-30 ?? bo cena jest bardzo zachęcająca 1310 netto czyli 90-100 złotych taniej na tonie niż Polifoska 6 ciekawe tylko jak z jakością??

Stosowałem u ubiegłym roku i 2 lata temu. Świetny nawóz, szybciej się rozpuszcza od polifoski 6.

przem    11

@milanreal dzięki za opinie, nie miałem do tej pory z nim doczynienia, jak na razie stosowałem tylko polifoski i nawozy AurePio o które pytał @Arek

dziś auto zamówione w cenie jaką podałem wcześniej w firmie TDAgro bo ktoś pytał, zobaczymy co to za towar.

magnum123    47

Co do nawozu Ultra 8 czy 7 to złego słowa nie powiem. Stosowałem go 2 lata i godny polecenia. Jesli tylko jest gdzies na składzie  to go biorę  bo robi robotę i jest tańszy niż polifoski

EppS    2

A jak wygląda sprawa jakości i wagi azotów ze wschodu? Potanieją jeszcze ? Saletra gruzińska 960 brutto.

franzlotz    1

Gruzińskiej to ja bym nie chciał. Ta litewska jest podobno fajna, znajomy z Brzegu stosował i był zadowolony

EppS    2

Jakie były problemy z gruzińską ?

Edytowano przez EppS

hardkor113    19

Ja slyszalem ze ta gruzinska to przychodzila bardzo nierownymi partiami .
Jedna partia miala owszem 34N.
A byly partie co przychodzily i mialy 24N to troche roznicy jednak jest.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się