Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ekozar    3

W piątek dostałem e-smsa ze składu gdzie kupuje ze mają przeceny na salmag100-1020 saletrosan 30  1160-1200i can27 po 1160 saletrzak jakiś lekko spylony ceny nie podali

jano65    5

Witam.

Tak przez przypadek znalazłem stronkę. Artykuł z 11.03. Co z cenami. Już kiedyś można było kupić w Niemczech nasze nawozy taniej, teraz może wybierzemy się na zakupy na Ukrainę.

Kto jeździ po kieszeni polskiego rolnika !!!!!!

Liczę cenę saletry z Puław dostarczonej do granicy

190$ x 3,7838 = 719 zł   (średni kurs $ z 21.03.)

6300 hr x 0,1422 = 845 zł ( średni kurs hrywny z 21.03). To cena 845 po której odbiorca wysieje polską saletrę.

Był kiedyś śp. Gość co nie bał się wysypywać zboża z wagonów na granicy.

Może ktoś oprzytomnieje i jakieś służby zobaczą o co w tym temacie chodzi i czy wart abyśmy my w Polsce byli na każdym kroku DYMANI,

a tak ma być różowo.

CZYTAJCIE PONIŻEJ BO MOŻE ZABLOKUJE KTOŚ UCZCIWY.

http://latifundist.com/novosti/30566-v-ukrainu-zavezut-pervuyu-partiyu-polskoj-selitry

podol21    0

Witam. gdzie w mazowieckim tak pomiędzy Płockiem a Płońskiem można kupić nawozy kali?

Wiadomość z agroFakt.pl

milanreal1    290

Witam.

Tak przez przypadek znalazłem stronkę. Artykuł z 11.03. Co z cenami. Już kiedyś można było kupić w Niemczech nasze nawozy taniej, teraz może wybierzemy się na zakupy na Ukrainę.

6300 hr x 0,1422 = 845 zł ( średni kurs hrywny z 21.03). To cena 845 po której odbiorca wysieje polską saletrę.

Może ktoś oprzytomnieje i jakieś służby zobaczą o co w tym temacie chodzi i czy wart abyśmy my w Polsce byli na każdym kroku DYMANI,

a tak ma być różowo.

http://latifundist.com/novosti/30566-v-ukrainu-zavezut-pervuyu-partiyu-polskoj-selitry

Bo GA czy anwil to firmy państwowe a państwo wszystkich okrada na każdym kroku.

Niedawno dokupiłem trochę saletry w 50kg workach za 1260 brutto, w sumie prawie to samo jak we wrześniu/październiku.

dawid9336    0

W piątek dostałem e-smsa ze składu gdzie kupuje ze mają przeceny na salmag100-1020 saletrosan 30  1160-1200i can27 po 1160 saletrzak jakiś lekko spylony ceny nie podali

Witam, także dostałem właśnie sms-a podajże z Agroskładu Ujazd , o promocjach na salmag oraz saletrosan 30.

Dzwoniłem to salmag podali mi 1000 zł w bb, a 1020 na palecie,  saletrosan 30 podali mi 1160 w bb a 1180 na palecie.

Tylko jak mówi ekozar coś właśnie lekko przypylony. Trzeba by było to zobaczyć najlepiej.

zbyszek8201    22

Witam. gdzie w mazowieckim tak pomiędzy Płockiem a Płońskiem można kupić nawozy kali?

Zadzwoń do Karpińskiej w Raciąż, na bank ma Korn-kali

pawel885    376

Witam.

a tak ma być różowo.

Tylko kolego jest sprawa taka że dowiezienie wagonami to groszowa sprawa w przeliczeniu na tonę towaru i tam nikt nie dowali marży 400zł na tonie jak to robią u nas. Zapytaj się w mleczarni po ile sprzedają np ser żółty i zobacz ile ten sam ser kosztuje w sklepie.... 

cobra    0

wczoraj kupiony fosforan amonu 18 N 46 P 7 S  -jakiś import od Osadkowski po 2 000 tyś brutto bb (palcor ultra dap ) tak pisze na bb

michal1993    350

Że to był Osiek ten od Agroloku to nie ma najmniejszej wątpliwości, 1000% tak jak to mówił mój przedmówca.

W skrócie. Leżą poukładane bagsy 6 pięter w górę oraz kilkanaście szerokie pod chmurką, jakieś ( o ile pamiętam) 10 tys ton tej saletry narażone na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Pokazywane były filmiki z Francji gdzie wybuchł pociąg z wagonami oraz jakie były po tym zdarzeniu spustoszenia. Gdyby w tym Osieku wybuchła ta saletra to pewnie aż u mnie było by słychać. Wspomniane też było że terroryści używają saletry w zamachach

walkol    33

WŁASNIE!!!!! CO JEST GRANE Z TYMI NAWOZAMII  a raczej z ich jakością  mocznik puławy 25 kg worki jakiś dziwny jak nigdy, pylisty ,,,,,,,,,,,,,,,,,,w życiu jeszcze takiego nie miałem,zupełnie inna granula jak zawsze jakaś dziwna taka i co najlepsze napisy na woreczkach schodzą po przetarciu ręką ----------------w życiu już nie kupię mocznika puławy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a może to raczej podróba tylko gdzie to sprawdzić i jak (wyprodukowane 2014) i co dziwne ze teraz z tą datą jest w sprzedaży

KARGO    78

Tez mi afera na kazdym wiekszym punkcie skladuja tak nawozy z reszta w magazynie by nie wybuchla jakby ktos chcial to zrobic??

No też właśnie.  Ktos kto zgłosił to do programu chciał szumu narobić i tyle.

Edytowano przez robert123farmer

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się