Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol091193    869

za darmo nikt nie będzie czekał na zapłatę aż do września, więc albo bierzesz kredyt albo płacisz więcej za towar.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są u was ceny RSM 32%?

Wczoraj dzwoniłem to 1050 brutto Agrolok z moim odbiorem za obojętnie jaką ilość do 10 t. Trochę drogo mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCIO1    3

Kozgod Włodawa

 

Saletrosan 1120 zł BB

Saletrzak 1060 zł worki 30 kg

Saletra Puławy 1250 worek po 30 kg

Saletra  1220 BB

 

Edytowano przez MYCIO1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1cris1    13

A jakies firmy pośrednicze w wlkp albo dolnośląskim polecacie ?
Do tej pory współpracowałem z Agro efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Wczoraj dzwoniłem to 1050 brutto Agrolok z moim odbiorem za obojętnie jaką ilość do 10 t. Trochę drogo mi się wydaje

Mi agrolok powiedział że 1050 brutto tona z dowozem minimum 3 tony i ich zbiornikami w dzierżawe 50zł rocznie za zbiornik 1tys litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Koledzy po ile chodzi mocznik puławski na paletach? Bo dostałem ofertę na 8,5 t po 1400 brutto i coś mi się to sporo wydaje.

Do tego zamówione auto saletry bb po 1220 i 12 t Saletrzaku z borem po 1115 zł/t też jakby coś chyba sporo?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

saletra OK, saletrzak u mnie 1080 tona, mocznik polski 25kg - 1400zł t. ceny do negocjacji


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Mi agrolok powiedział że 1050 brutto tona z dowozem minimum 3 tony i ich zbiornikami w dzierżawe 50zł rocznie za zbiornik 1tys litrów.

 a ja pytałem o RSM to odpowiedzieli mi, że tylko ilości całosamochodowe sprzedają - tzn. ok 24 tony, czyli nie oferują stałych warunków handlowych tylko jak komu pasuje......  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

1359  :blink:

  

drogo !!!

Dla mnie cena do przyjecia patrząc na fakt ze gotówki brak-ceny u pośredników na teraz za gotówke 1250 a może już i wiecej i rosną w okresie wjazdu na pola cena sie wyrówna a daje reke żę będzie wyższa a gotówki i tak nie naru****m bo za cos tez żyć trzeba a tak spokojnie sobie juz po żniwach opłace tym bardziej że ilosci nie na kilka ha. Kredyt sie tez nie oplaca bo nadkładam tylko za 3 tony . wiec jak ktos zalatwi taniej tira z platnoscia na wrzesień prosze o kontakt na priw albo sie nie chwalic że kupiło sie 3 tony po 1220zl. Pozdrawiam hobbystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

 Dziś dostałem anons o dostawie RSM-u 32 % plus S za 864 zł brutto. tona.. ilość 19 ton..

Edytowano przez SIEWCA

kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

  

Dla mnie cena do przyjecia patrząc na fakt ze gotówki brak-ceny u pośredników na teraz za gotówke 1250 a może już i wiecej i rosną w okresie wjazdu na pola cena sie wyrówna a daje reke żę będzie wyższa a gotówki i tak nie naru****m bo za cos tez żyć trzeba a tak spokojnie sobie juz po żniwach opłace tym bardziej że ilosci nie na kilka ha. Kredyt sie tez nie oplaca bo nadkładam tylko za 3 tony . wiec jak ktos zalatwi taniej tira z platnoscia na wrzesień prosze o kontakt na priw albo sie nie chwalic że kupiło sie 3 tony po 1220zl. Pozdrawiam hobbystów.

 

hobbysta mógłby pomysleć ,że nie śmierdzisz groszem . Ja tam bym się tym nie chwalił a tym bardziej nie kpił otwarcie z tych co kupują  za gotówkę bo są na tym forum i tacy z nich co biorą o wiele więcej niż te 3 tony

 


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

1359  :blink:

 

cena normalna 1% za miesiąc plus jakieś zabezpieczenie za płatność wrzesień


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ja jak brałem saletre amonową w gdzies w połowie lipca z płatnością na koniec wrzesnia to wyliczyli mi 0,6% na miesiąc. na tablicy była po 1150 a wyszła mi po 1167 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ali o , u kogo zamawiałeś saletrę i kiedy ?

Zamawiana  2 dni temu czyli 11 stycznia w stampolu Opole lubelskie. Jak byś chciał namiary mam komórkę. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Ja jak brałem saletre amonową w gdzies w połowie lipca z płatnością na koniec wrzesnia to wyliczyli mi 0,6% na miesiąc. na tablicy była po 1150 a wyszła mi po 1167 zł brutto

 

to  tylko dwa miesiące Ci doliczyli co w tym dziwnego


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

 Dziś dostałem anons o dostawie RSM-u 32 % plus S za 864 zł brutto. tona.. ilość 19 ton..

A co to za RSM32 plus S? Nie słyszałem o takim a jeśli to prawda to cena jest rewelacją na skalę kosmiczną. Zwykły RSM 32 chodził po więcej w sierpniu, ja kupowałem w paździerkinu już po 935 brutto a teraz 32 chodzi gdzieś koło 1000 zł/t a tu jeszcze siarka i taka cena? 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj