Skocz do zawartości

Polecane posty

moze teraz pytnie z innej beczki...nie chce zakładac nowego tematu a pytanie zwiazane jest z polifoska 8...ile czasu potrzeba od rozsiania go do rozłozenia w glebie aby rosliny zaczeły pobirac skłądniki z niego?dodam ze wymieszane jest na około 10cm i ziemia jest wilgotna...

Wiadomość z agroFakt.pl

miszka31    29

u kuczyńskiej ma coś być w tej cenie, ukraińska też już po 1300, tylko z małą różnicą :D jest dostępna, a puławska nie.

Edytowano przez miszka31

bialy2005    193

Ja mam zaklepane 24t puławskiej bb po 1320 :) odbiór włąsny 15km. to co sie dzieje w puławach i ogólnie z azotami w Polsce to ciezko opisac. Saletra z kontraktów na pazdziernik została sprzedana we wrzesniu! I jak tu ma nie drożec jesli zakłady eksportuja ile sie da a na rynek krajowy puszczaja co zostanie w Puławach stoja kolejki odbiory opóznione o ponad miesac jakas parnoja.

bialy2005    193

Lokalny punkt na przedpłaty ma zamówione i mi obiecał ten skład sprzedac po cenie oficjalnej jaka była na pazdziernik czyli 1220 netto z tym ze nie moga dowiesc do mnie tylko do zamawiajacego a ja musze sam sobie przywiesc. Koło 5 pazdziernika obdzwoniłem wszystkich oficjalnych dealerów i różne punkty i wszytko było sprzedane.

wyrebski1    35

jaka saletra? jesli puławska to daj namiar :)

A to nie wiem jaka, dzisiaj wszystko się okarze to dam wam znać, bo rano muszę podjąć decyzję.

Siwy7406    46

Saletrosan 1120 netto, saletra z Puław 1200 netto /ceny za 24t każdego/dziś była dostawa zamawiane u lokalnego dealera w wrześniu.

Edytowano przez Siwy7406

RudnikAgro    2

Siedzę w temacie nawozów i chętnie korzystam z informacji, które są na forum, ale jak widzę podawane ceny to zazwyczaj nie wiem czy są brutto, czy netto, czy z dowozem czy też, czy ilości całosamochodowe. W praktyce podanie samej ceny wnosi niewiele jak się nie zna wymienionych wyżej informacji. Jak podam cenę za saletrę 1140zł, to kto zgadnie, co się pod nią kryje? Jak ktoś zgadnie stawiam piwo...albo czteropak :)

dawidg2    30

Pewnie cena netto loco producent, albo ze stoczni odbiór jak kolega ze Szczecina. Albo cena przy ilości 100 ton :)

RudnikAgro    2

Nie wiem jak te piwa rozdzielę :) Dokładnie loco Kędzierzyn Koźle, cena netto/tona (w opakowaniu BB500kg lub worki 50kg na palecie) przy transporcie całosamochodowym, czyli 24 tony lub wielokrotność. To miałem właśnie na myśli :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się