Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ojciec w Puławach zamówił po 1200 zł/t z dostawą do domu. nie gadałem z nim ale jak sie orientuje to samochód ma przyjechać 21 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Ja już kupiłem nawozy-saletra po 1150, saletrzak 1050, mocznik 1700 Czy dobrze zrobiłem-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

na allegro mocznik po 1200 z dostawa... z rosjii


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

Saletra amonowa 34 % N Puławy - 1074 zł/t netto w detalu, worek a'500 kg, a'50 kg.

Mocznik 46 % N ZCH Police - 1488 zł/t netto w detalu, worek a'25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0

Mam wiadomość.

Z.A. Puławy opublikowały już cennik na styczeń 2009r.

cena lekko w górę 10 złotych na tonie ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

A więc jaka jest oficjalna cena saletry amonowej z Puław na styczeń '09?

 

Cenę mocznika, którą podałem dotyczy puławskiego, a nie jak wcześniej napisałem polickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

To nie wiem kogo oni mają odpowiedzialnego za sprzedaż, bo u mnie by już dostał wypowiedzenie. Jego strategia to oddanie rynku konkurencji i położenie firmy. RSM32 jako ich przedstawiciel będziesz miał ciężko ze sprzedażą. Bo ceny na rynku już spadły i będą spadać dalej prognozuję spadek o 25%. Importerzy już ciągna nawozy ze wschodu w konkurencyjnej cenie a myślę że największe obniżki dopiero nadejdą. I stawiam na to dobrą flachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Koledzy poczekajmy jeszcze do marca zobaczycie ile nawozy spadną, też słyszałem ze jedzie mocznik rosyjski i i litewski. Kiedyś stosowałem litewski tylko po zakupie szybko trzeba go rozsiewać, bryli się w worku. Któryś z forumowiczów pisał że mocznik puławski jeszcz zdrożeje, gratuluję wyczucia biznesowego prezesom ZA Puławy, jeszcze się zdziwią. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

ja dziś dzwonię do pośredników ceny podobne .Ale trzech mówi cenę ,a czwarty (od którego już bralem nawozy) tak "a kto teraz nawozy kupuje maja jeszcze stanieć !" A ja to o ile? a on że niewie dokładnie ale przewiduje że stanieją . Ale to tyczyło się saletry bo wieloskładnikowe maja utrzymać swoją cenę .

 

Ja przewiduję że ceny staną (przestaną spadać ) jak tylko ruszą dopłaty a z nimi rolnicy po nawozy .Wszystko zależy tylko od tego no i jeszcze od ilości zakupów Ja tam zamierzam kupić za taka samą sumę jak w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2
Koledzy poczekajmy jeszcze do marca zobaczycie ile nawozy spadną, też słyszałem ze jedzie mocznik rosyjski i i litewski. Kiedyś stosowałem litewski tylko po zakupie szybko trzeba go rozsiewać, bryli się w worku. Któryś z forumowiczów pisał że mocznik puławski jeszcz zdrożeje, gratuluję wyczucia biznesowego prezesom ZA Puławy, jeszcze się zdziwią. pozdrawiam

 

masz racje kiedyś kupiłem taki mocznik. Ostatni raz to uczyniłem w worku były bryły nie wiedziałem o tym i przez motyl ciężko sie siało bo zapychało :angry: więc potem przez siatke musiałem je przepuszczać żeby móc rozsiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

Dzisiaj jeden z punktów obrotów środkami proponował mi saletrę amonową ZA Puławy; cena 1080 zł/t netto, płatność 50 % po dostawie, 50 % w marcu. A więc spadków cen nawozów u mnie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Dobrze pisze Adam 24 gdzie kupujący, panowie cierpliwości do marca daleka droga saletra i saletrzak spadną poniżej 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

wczoraj rozmawialem z sasiadem i on jednak decyduje sie na zakup ,bo twierdzi ze moze i spadna nawozy ,ale zwlaszcza te wieloskladnikowe a saletry itd...raczej niewiele, bo firmy wiedza ze azotowe rolnik na wiosne musi kupic.hmmm a ja przylanczam sie raczej do tego ze trzeba poczekac i musza spasc :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

U mnie w okolicy wszyscy czekają, nikt nie kupił ani grama, poczekajmy, aż ceny spadną. Ja chcę kupić pod koniec lutego, myślę, ze wtedy cena będzie możliwa do zaakceptowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka bedzie taka zaakceptujesz bo juz trzeba bedzie kupowac nawozy i nie bedziesz mial wielkiego wyboru i nie licz ze na przednowku sezonu ceny spadna bo nigdy tak nie bylo.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja saletrzak Canwil kupiłem po970zł wrzesien a dzis kupiłem saletre tylko jeszcze nie wiem po ile bo mam termin płatnosci do konca marca,cene płace w dniu zakupu(to znaczy płatnosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0
A kupujących widziałeś ?

Widziałem. Większość w mojej okolicy zaopatruje się w nawozy azotowe w miesiącach letnich (ja takiego zakupu dokonałem w lipcu b.r.). Może w innych regionach ceny nawozów spadną, w moim szczerze w to wątpię, niestety, zakłady azotowe tak łatwo się nie poddadzą.

 

Czy ktoś może przytoczyć sezon, w którym wiosną nawozy azotowe były tańsze niż latem-jesienią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuczjan    0

ja chcę zakupić nawóz jeszcze w tym roku

 

gdyż po nowym roku podwyżki prądu i

 

dopłaty raczej nie spowodują spadków cen nawozów

 

mocznik 1400 zł za tonę

 

saletrzak 1020

 

saletra 1160

 

sól 1950

 

z dostawą na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

U nas tez jest kompletny zastój z nawozami, nikt nic nie kupuje i kazdy czeka, az ceny spadną, szczeze to te ceny musza spasc bo fabryki i punkty dilerskie są zawalone nawozami, a na dodatek nikt ich nie bierze...po za drobnymi wyjątkami ktorzy musza wyłamywac się z szeregu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

U nas też w nawozach całkowity zastój, nikt nie kupuje, wielu moich kolegów mówi że musi dobrze odkuć się po dołku świńskim z zimy i wiosny 2008 r. , wielu mówi że nawozili obornikiem , gnojówką aby kupić jak najmniej nawozów, kupia głównie azot i to bez szaleństw, na jesieni nikt nie kupował, sprzedawcy jak pisałem w poprzednim poście dzwonili o promocjach jesienno zimowych, już tak się robi jak w tej reklamie pasty do zębów, jak to dentyci wyglądają pacjentów, cierpliwości, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Ja już zamówiłem nawóz i to o 20% czystego składnika więcej niż w tamtym roku. Wieloskładnikowych nie zamawiałem i nie mam zamiaru dopiero za rok może.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja sie obawiam że nawozy nie stanieją juz bo ludzie za bardzo sie wyrwali i zaczeli kupowac.Cena troche spadla i juz zaczynaja kupować, a jak by tak nikt nie kupil to jeszcze troche by zjechali. Za taka cene to sie nie oplaca, juz wole zeby mniej mi uroslo zboza i lepiej dokupic zboża bo taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj