Polecane posty

silva    19

A gdzie można kupić takie nawozy bezpośrednio? Słyszałem że w terespolu można kupić luzem lub przesypane prosto z wagonów ale nie moge znaleźć żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Południowa Wielkopolska

Saletra- 1300zł

Saletrzak- 1260zł

Mocznik - 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

A gdzie można kupić takie nawozy bezpośrednio? Słyszałem że w terespolu można kupić luzem lub przesypane prosto z wagonów ale nie moge znaleźć żadnego kontaktu.

Ja do Terespola mam 90km i widzę na polach że sąsiedzi sieją węgierski saletrzak ale ten jest ze sklepu a nie prosto z wagonów.

 

Po ile u was Fosforan? U mnie 2000-2100zł/t

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Przedwczoraj przywiozłem, bo brakło mi zeby wsypac do podsiewacza przy siewie kukurydz. Cena 2015 zł/t


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Saletra dziś 1320 zł/t w grudniu płaciliśmy po 1020 zł/t (niezależnie czy worek 50 kg czy 500 kg.).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

wczoraj miałem cynk że Kędzierzyn czyli Salmag 170 żł na t do dołu. Pierwsze obnizki czy ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

zabraliśmy końcówkę saletry od lokalnego hurtownika po 1320, nie wiadomo kiedy będzie następna dostawa, więc może faktycznie potanije skoro nie spieszy się żeby ściągać na plac.


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Kiedy są najtańsze nawozy?

Azotowe to chyba najlepiej kupować październik-listopad, a jak wygląda sprawa z potasowymi i fosforowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Teraz za polifoskę 6 loco gospodarstwo 1610netto. Niby najtańsza cena i dalej to tylko w góre.Się zobaczy, czekam do czerwca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

U nas 3 samochody polifoski 8 już kupione wyszło coś koło 1765 brtto. Może potanieje ale zboże puki co drogie więc może nie. Tylko zastanawiam się jakie ceny będą w sierpniu i wrześniu jeśli nie potanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODEL67    0

Nawozy NPK od dzisiaj 20-30 zł na tonie w górę lubofoska 4-12-12 1070zł tona brutto polifoska 6 1780zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

A co myślicie o nawozach ze wschodu?

Jakby co to większość soli potasowej dostępnej na naszym rynku, od zawsze była ze wschodu. Puławy też importowały mocznik zza wschodniej granicy. Osobiście sól potasową i azotowe ze wschodnim rodowodem stosuję od dawna. W big-begu można znaleźć bardzo drobne resztki organiczne typu kora, drewno(pewnie zależy od tego czy zasypali go tam, czy już po tej stronie granicy, znikoma ilość w niczym nie przeszkadzająca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Bo dowiedziałem się że saletrzak w Polsce 1280 brutto a niedaleko moge kupić ze wschodu po ok 980 więc różnica ogromna. Podobnie z fosforowo potasowymi. Polifoska 6 ok 1760 a 8:16:32 (skład coś w ten deseń nie pamiętam dokładnego) ze wschodu wychodzi ok 1500 z transportem pod dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Wapno magnezowe CaO+MgO-50%, w tym magnez 15%,uziarnienie 0-2mm,58zł/t netto wraz z transportem .

Wapno białe CaO-50%,uziarnienie 0-2mm,61zł/t -II-.

Termin płatności do uzgodnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj