Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

RSM32-840

RSM30-800

RSM28-770

Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Cena dzisiaj RSM32 cysterną 765brutto a w beczkach 1000l po 760brutto za tone.Troche śmiesznie ale to sprawa firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

A kto by zaoferował 10t rsm32 z warmin-mazur. A u kolegi to w zbiorniki 1000l z rsm sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

No ale nie u mnie i dlatego się tak zdziwiłem. Ja zaczynam z RSM i szukam zbiorników niedaleko mnie i nie mogę znaleźć. I taka oferta była by dla mnie super. A jaka to firma tak z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Nazwy i tel niemam ale to firma z szepietowa , ołdachowscy czy coś takiego .Poszukaj w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekP82    6

Witam wszystkich. Mam pytanie czy orientujecie się jaka cena jest w tym roku nawozu Complex znanego z nazwy Hydrocomplex firmy Yara MIla. Na hurt w Krakowie lecą po 70 zł za worek 25 kg a jak jest u was ?? Dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwy i tel niemam ale to firma z szepietowa , ołdachowscy czy coś takiego .Poszukaj w necie .

 

Rol-Pol Ołdakowscy


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho9711    0

Czy wie ktoś może gdzie moge kupić RSM w okolicach Białej Podlaskiej, Włodawy najlepiej jak by był w zbiornikach 1000 l. W tym roku chce spróbować stosować ten nawóz , a jak pytam tam gdzie zawsze brałem zwykły nawóz to nic nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

W tym roku korzyści ze stosowania RSM są podwójne - nie dość że roślinki dostają równomiernie rozmieszczony azot, który szybko pobierają to jeszcze spora różnica w cenie czystego składnika w porównaniu do saletry. Na koniec marca kupowałem RSM 32 po 750 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszanki    0

Witam ..chcę zapytać was o siarczan magnezu jednowodny MgO23% . zna ktoś taki nawóz ?

Jakie są jego wady i zalety ?

Zna ktoś cenę ..i miejsce gdzie go można tanio kupić?

 

czy slyszal ktos o nawozie wapniowym magnowap firmy dol-wap z raciszyna jaka jest jego cena

 

 

Ja nie słyszałem ale jest taka Firma z Bukowa ..ARKOP oni mają nawóz Actical .. płynny ..z wapna CaO 9,8% chelat ..bardzo dobrze przyswajalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0

Jednowodny jest bardziej czysty, ma więcej MgO - mniej rozpuszczania ale najdroższy

Siedmiowodny oprócz MgO ma trochę żelaza i manganu też potrzebne niektórym roślinom - dużo rozpuszczania

Najwygodniejszy jest roztwór siarczanu magnezu /50% siedmiowodny/ i najtańszy.

Dla zainteresowanych podam firmy sprzedające. /na priv żeby nie robić reklamy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

jaka cena jest w tym roku nawozu Complex znanego z nazwy Hydrocomplex firmy Yara MIla.

Dzisiaj płaciłem 58 zł za worek 25 kg. Saletra amonowa 945 zł/t brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

No coś podobnego - Police obniżyły ceny swoich produktów. Pojawił się nowy cennik na stronie tego producenta.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas fosforan amonu po 2050 zł/kg


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

No faktycznie nawozy z Polic trochę staniały, znalazłem nawet polifoskę 6 po 1245 zł/t netto. Podobno w czerwcu podwyżka o ok 50zł a w lipcu o jakieś 30zł. Ciekawe czy to znowu taki chwyt marketingowy i na jesieni będzie obniżka - tego pewnie nie wiedzą nawet najstarsi górale norwescy :rolleyes:

Wie ktoś ile kosztują nawozy Yara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

saletra z polic okolice wysokiego mazowiecka-990


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elsevier    0

a od kiedy to Police produkują saletre?

 

może kiedyś będą :D :rolleyes:

 

 

Pytanie do fachowców z nawożenia. Co powiecie o skłądzie następującego nawozu.

 

NPKMgS 15-15-15 (5). Azot zarówno w formie amonowej (ok 70% udziału) i w formie azotanowej (ok 30% udziału)

 

Jakieś potencjalne zastosowania? Może wskazówki z modyfikacją składu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

nie podabają mi się nawozy gdzie NPK jest w tych samych proporcjach,nie ma na rynku odpowiedniego nawozu do nawożenia ziemniaków gdzie razkład NPK powinien wynosić np.15N-5P-20K ,wtedy przedsiewnie można dostarczyć w jednym nawozie NPK w odpowidnich proporcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Nawóz, który przedstawia @elsavier to nadaję się chyba do stosowania pogłównego jeśli ktoś nie dał P i K przed siewem lub w celu uzupełnienia brakujących składników którymi są P i K.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj