Polecane posty

Gość   
Gość

panowie mam ofertę na saletrę zaksan 32 po 980 bruto czy to sobra cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Kupował ktoś RSM z Litwy? 

Mam cenę 688 netto za 32% z Agroloka i oni mają właśnie Litewski.

Z Puław 711-715 za 32% i 635 za 26+S

RMS bo taka nazwa tego litewskiego rozni sie tylko i wylacznie nazwa a dzialanie ma takie same jak polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Ultra 8 niedawno widziałem po 1450 brutto ja sam kupiłem ponad miesiąc temu po 1400 ale nie dużo 6ton województwo lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaz    0

Czy ktoś stosuje superfosfat 20 czyli prosty, czy dobrze rozsiewa się w tradycyjnym rozsiewaczu zawieszanym? to samo sól granulowana (kalium, korn kali) czy dobrze osypuje się w rozsiewaczu? (nawozy te siałbym osobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Warto stosować to Korn Kali?

 

Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

staszek - rozwiń to stwierdzenie dlaczego nei warto.

Ja uważam że warto, bardzo dobre rozwiązanie wiosną na rzepak. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

czyli fosforowo potasowe tanieją? Przecież ultra była niewiele tańsza od polifoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

W jakimś artykule czytałem ze qq nie lubi za bardzo sodu. Ten jest w korn kali. Sam go stosuję dopiero drugi rok. W burakach robi robotę, zobaczę jak w tym roku qq na nim wyrośnie. Magnez najtaniej wychodzi w wapnie magnezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

stosował ktoś litra 5 mam oferte na dlugawy termin za 3 tony 1460 zl

sorki ultra 5

 

Kto ma ultre 5 w ofercie? Bdb nawóz, polowałem na niego ale nie miał agrolok ani chemirol a ampol moje 8 ton nie interesowało. Cena jak na długi termin to do zaakceptowania polifoska 5 u mnie oscylowała koło 1390-1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Jakie ceny za RSM w lubelskim? Przedstawiciel proponował mi za rsm 28 640 netto przu calej cysternie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj