Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nunu85    499

Zrobić przedpłatę obcej, nieznanej firmie i czekać na nawóz jeszcze jakiś czas, to proszenie sie o kłopoty.

 

Złota zasada- jak z firmą juz od dłuższego czasu nie współpracyjesz i nie masz do niej 100% zaufania, to żadnej kasy przed otrzymaniem towaru nie płać.

 

Lepiej zapłacić 20 czy 30zł na tonie wiecej, ale miec towar u siebie, niż kupić za 30zł taniej, ale towaru nie zobaczyć nigdy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

post #9105 @herman89 polecał te firmę

Ja oferty od obcych firm wykorzystuje jako presję dla stałych dostawców.

Szukam jak najtaniej i dzwonie do mojego dostawcy : mam "dany nawóz" po xxx zł , sprzedajesz mi po tyle samo czy mam brać od konkurencji , nie zdażyło się żeby nie dał danej oferty , czasem urwie 5 czy 10 zł ale wtedy da w zamian dobry termin płatności.  Płacę jak towar dawno mam po polu rozsiany , a obcy dostawca to przedpłatę 100% chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Mam oferte na saletrę Zaksan po 950 netto w big bagu i RSM 28 po 750 netto. Dobre ceny??? Jeszcze musze zadzwonić w jedno miejsce ale gosciu nigdy nie ma czasu mi podac cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Nie rozumiem tej lubelszczyzny. W tematach o cenach płodów zdecydowanie najniższe macie ceny, a w nawozach najdrożej. Jak wy tam dajecie radę? W centrum 700 netto na lajcie RSM 32 przy pełnym aucie, mniejsze ilości pewnie koło 740. Zaksan mogłem kupić 5 ton za 930 brutto a u drugiego dealara 940.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Więc bede dzwonił do Suśca do Caryka. On ma konkurencujne ceny. Mam nadzieje bo jeszcze z nim nie rozmawiałem o cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Dla twojej wiadomości kolego to wczoraj kupowałem saletre po 116zł brutto małe ilości bo mi zabrakło,ale po nowej dostakie cena w dół ok 100zł tona

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie rozumiem tej lubelszczyzny. W tematach o cenach płodów zdecydowanie najniższe macie ceny, a w nawozach najdrożej. Jak wy tam dajecie radę? 

Mamy wysokie plony  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

RSM 32 w jakiej cenie macie ?

 

Edytowano przez Piotras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz611    3

Saletra paleta 970zł/t brutto, Polifoska 6 paleta 1490zł/t brutto, małe ilości, z dowozem.

Od kogo te ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

174o za Polidap 1160 za Korn Kali    to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

10t Saletra 34 918zł brutto
7t mocznik gruba granulacja 1053zl brutto towar import litwa z dostawą na podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

174o za Polidap 1160 za Korn Kali to dobra cena?

Korn Kali 1089 Fosforan (DAP) 1784 - ceny brutto.

Ale oferta do końca przyszłego tygodnia.. Później w gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mannlicher    12

Standardowo :) dopytaj co będzie brali czy zna już ceny no i daj znać. zapytaj czy ma npk z importu i po ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Standardowo :) dopytaj co będzie brali czy zna już ceny no i daj znać. zapytaj czy ma npk z importu i po ile.

Byłem przed chwilą u Caryka w Suściu. Nawozów importowanych nie ma Mówi że nie chce tego bo ludzie narzekaja itp. Skup zbóż najprawdopodobniej bedzie zaczynał od września. Ceny na Azoty jakie mi zaoferował to Saletra Zaksan 1000 zł tona brutto i RSM z siarką 700 zł brutto. Małe ilości takie ponad tone do połtora. Polifoska 6 1450 zł brutto. Chyba w moich okolicach nie znajdę Saletry poniżej 1000 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj