Polecane posty

JozB    181

Macie cenniki z azotów, bo podobno dziady zagrywke zastosowali i podniesli ceny o 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

azot jescze powinien w dół pójść, w tamtym roku jakoś w listopadzie saletrzak był po 700 a saletra po 800 z litwy a polskie po kilkadziesiąz złoty więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Ponoć w przyszłym tygodniu azoty mają ogłosić nowy cennik i saletra ma kosztować ok. 850 zł brutto, ale ile w tym  prawdy to się okaże w przyszłym tygodniu.

 

Własnie w miniony wtorek ogłosiły.

TYlko nie niższy, jak sie wszyscy spodziewali, a 40 czy 50 zł wyższy niż dotychczas.

Wiec ja juz bym sie cudów nie spodziewał.

Na dniach pewnie Anvil pójdzie ich śladem.

A importerzy nie będą jechali na słabej marży, skoro da sie na wyższej i też podniosą stawki na litewską/brytyjska.

 

 

saletra amonowa 860brutto warto kupić czy będzie taniej?

 

 

saletra amonowa 860 brutto okolice Ciechanowa

 

PAnowie, bierzcie póki jest jak kasa lezy na koncie i czeka, bo niżej to juz raczej nie bedzie.

Ja wziąlem za 840 netto (we wtorek po info o tym, ze azoty podniosły ceny zamiast opuścic) -bo w moich stronach taniej dostac nie idzie i uważam, ze to była dobra decyzja.

Wiec jak u was netto wychodzi nawet poniżej 800, to ja bym nie czekał ani minuty.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinSkZb    5

kupie Saletre amonową 3 auta (2 big bag 1 worek)+ 1 auto saletrzaku big bag woj lubelskie miejscowość Piaski lubelskie . A może ktoś wie lub sie orientuje na dzień dzisiejszy jakie mógłbym uzyskać ceny na te nawozy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinSkZb    5

Tomek90 a gdzie mam szukać u nas po niżej 890 netto za worek saletry już nie kupi może ktoś doradzi gdzie troche taniej właśnie na tej ilości by naleciało troche chyba że ty wiesz to podpowiedz gdzie kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Solarski
Wilkolaziak powinni miec dobre ceny bo te 890netto to pewnie w agroexped w piaskach sie pytales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz611    3

Ceny nawozów:

- saletra amonowa anwil 950zł/tona

- wapno grade I extra 455zł/tona

- MacroSpeed OPTIMA 1458zł/tona

- MacroSpeed Green 1123zł/tona.

Ceny brutto, gotówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Włocławek mógł sprzedawać poniżej 800 netto i było git ale oczywiście dla innych to za mało. Siła rzeczy wiec i Anwil podnieśli i taki mamy finał. Oby się nie przeliczyli jak w sierpniu i wrześniu będą prosić żeby wziąć na 5 zł marzy.
Yara Sulfan i Extran27 wiecie po ile chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ceny nawozów:

- saletra amonowa anwil 950zł/tona

- wapno grade I extra 455zł/tona

- MacroSpeed OPTIMA 1458zł/tona

- MacroSpeed Green 1123zł/tona.

Ceny brutto, gotówka

 

U kogo takie ceny?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TegoNic    1

Agrolok zawsze wystawia fakture nie wpisując nazwy produktu tylko skład ? Dla mnie to coś śmierdzi !!! Kupiłem od nich ULTRA 8 i  dziś przyszła faktura na NPK 8-20-30.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    90

Jak kształtują się ceny azotów czy 720 netto za saletrzak jest ok. ?


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj