Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JozB    181

lambogrand zobaczysz że będzie  skoro litewska tak tanio chodzi. Azoty nie pozwolą sobie  na stratę rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

właśnie litewskiej tez juz tak tanio jak jeszcze przed kilkoma tygodniami nie chca puszczac.

Dzis z ciekawosci zapytałem, to w kuj-pom z dostawą na podwórko 840 netto to max co mozna osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

NPK 8-19-29 jest z barteru i wygląda to tak https://www.agrolok.pl/nawozy/nawoz-npk-8-19-29--3s-bba500-kg.htm

Wrzuciłem z Agroloku bo tam najfajniej opisane, mi to chemirol chciał sprzedać 8 ton za 1350 brutto, ale wolę jednak ultrę bo to jest jednak nawóz nr 2 na rynku NPK po tych z Yary. 

Grupa Azoty to działa tak logicznie, że się wcalę nie zdziwię jak będzie zupełnie inna cena niż anwil czy litwa, za parę lat  się nie zdziwię jak yara prilled  będzie tańsza od Pulan-a. Ja z produktów tego koncernu zrezygnowałem definitywnie.

Edytowano przez koczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie by tak było że yara była by tańsza niż nawozy z grupy azoty. Wyszło że ci na najwyższych szczeblach wyłudzali pieniądze a ktoś musiał za to zapłacić więc podnosili cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Co to za npk 8 19 29 ? U kogo?

 

NPK 8 19 29 +3S Belor-Polska dostawa przez TeamAgro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ten 8 19 29 z agroloku u mnie za 1215 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    428

te 950 -1000 zł brutto nie było by źle. Pamiętam ceny saletry po 1500 do 1600 brutto

 

Faktycznie   saletra  bywała  powyżej  półtora  tysiąca , tyle  że  pszenica  była wtedy  sporo  powyżej  tysiąca  za  tonę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Ponoć w przyszłym tygodniu azoty mają ogłosić nowy cennik i saletra ma kosztować ok. 850 zł brutto, ale ile w tym  prawdy to się okaże w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To i tak dosyć drogo jak na ten czas bo u mnie w okolicy przedstawiciele mówią o 750 netto , bedzie wiadomo 1 lipca co i jak 


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

 

NPK (S) 7-20-30-(5) BB 1160 zl

NPK (S) 7-12-32-(10) BB 1120 netto plus transport ok 40zl.tona

Nawoz wieloskladnikowy ciechgroup. 

 

Kupował ktos taki nawoz?

Prawdopodobnie bedzie to z zagranicy ale sklad sprawdzony

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

W tym roku na wiosne stosowałem NPK 7-20-30 pod łąki prawdopodobnie to Białoruski nawóz, i nie zauważyłem różnicy między naszą polifoską 6

Na przyszły sezon też zamówie ten NPK Białoruski

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

z nawozami to na dwoje babka wróżyła, ropa jest tania to cena nawozu nie powinna rosnąć, ale gdy zboża będą drogie to będzie okazja złupić rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Aktualna cena ropy/gazu nie ma najmniejszego wpływu na aktualną cenę nawozów.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Niby robiony w tej samej fabryce co yara ale ciężko zdobyć szersze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Witam, stosował ktoś NPK  Profoska z Procamu, jakieś spostrzeżenia? Skład 9-15-29-6S

 

Procam ma kilka tych profosek od różnych producentów.

Sprawdź tylko, czy ta konkretna ma fosfor rozpuszczalny w wodzie i o ile ma i cena Ci odpowiada, to bierz.

 

BO część z ich NPK robią producenci, ktorzy używająfosforu rozpuszczsalnego tylko w kwasach, a w niewielkim stopniu w wodzie i tych nie polecam, bo słabo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2245

Profoska idzie z litwy. Tam jest pakowany odrazu w ich worki. Stosowałem rok temu, w tym tak samo auto już zamowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Za ile dostałes tę profoskę?

Wziąłeś z tej promocji za 1205? czy taniej puścili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj