Polecane posty

damianos95    432

Mozna polifoske 6 I mocznik pod korzeń zanim wzejdzie ziarno i będzie potrzebować azotu mocznik zacznie działać jak dasz dość dużą dawkę nie potrzeba dawać nic poglownie . A saletrzak jak by nie było to najdroższy azot w stosunku ilość azotu do ceny to chyba lepiej iść w saletre

Edytowano przez damianos95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiejszy zakup na lokalnym składzie woj.łódzkie polifoska 6 1500zl brutto salmag 900zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Ile kosztuje badanie nawozu ?

 

Koszt badania nawozów azotowych to chyba coś okolo 60 zl  a badanie robilem w stacji rolniczo chemicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

zakupione, wszystkie ceny netto

Saletrosan 26 makro po 800zl tona

Yara CAN 27 po 790 zł tona

Polifoska TYTAN po 1320 zł tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Lokalny skład ceny brutto

Lubofos Corn 1030zł

Sól potasowa 1370zł

Saletra anwil 980zł

Saletrzak 840zł

Mocznik 1150zł

Saletrosan 920zł

 

Wszystko brałem w bb, łącznie 22 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

agrolok ma mi przywiesc gruzinska saletre amonowa jakie sa wasze opinie nt tego produktu podobno to to samo co pulawska saletra? stosowal ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Dzisiejszy zakup na lokalnym składzie woj.łódzkie polifoska 6 1500zl brutto salmag 900zl brutto

 

w małopolskim ogólnie patrząc za szóstkę zapłacimy 1450 brutto. Na wiosnę płaciłem 1720 brutto ii cena jest dla mnie fajna  tak że jutro mi mają przywież kilka palet..

Edytowano przez Marco82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

agrolok ma mi przywiesc gruzinska saletre amonowa jakie sa wasze opinie nt tego produktu podobno to to samo co pulawska saletra? stosowal ktos?

 

Jak dla mnie granulacja identyczna jak anwilu więc ciut większa niż pulan. Poza tym ok.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docus    3

Ujawnisz cenę tej saletry gruzińskiej,ja mam ofertę na kędzierzyńską po 940 brutto za 12 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil6251    3

Nawozy już zakupione 10.11
Mocznik 1100 bb
Saletra 960 bb
Saletrosan27 880bb
Polifoska6 1390bb
Sól potasowa 1330bb
Polipad 1780 worek
Wszystkie ceny brutto z transportem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Ujawnisz cenę tej saletry gruzińskiej,ja mam ofertę na kędzierzyńską po 940 brutto za 12 ton.

U kogo ta cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

gruzinska saletra 930 brutto  w bb przy 15 t a polidap 1699 brutto bb przy 3 tonach ceny z agrolok z dostawa do chalupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1571


agrolok ma mi przywiesc gruzinska saletre amonowa jakie sa wasze opinie nt tego produktu podobno to to samo co pulawska saletra? stosowal ktos?
A z kąt ci wzięli to saletrę , bo wczoraj rano dzwonili do mnie z Agroloku i mają tylko z Anvilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Rok temu miałem 8 ton gruzińskiej saletry i byłem zadowolony. Nie skawaliła się, leżała na dworze przykryta plandeką od października. Granulacja tez ok, podobna do tej z Anwilu.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

 

agrolok ma mi przywiesc gruzinska saletre amonowa jakie sa wasze opinie nt tego produktu podobno to to samo co pulawska saletra? stosowal ktos?

A z kąt ci wzięli to saletrę , bo wczoraj rano dzwonili do mnie z Agroloku i mają tylko z Anvilu.

niewiem skad ja wczoraj po poludniu zamowilem cene zaklepala babka a przywiaza niewiadomo kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

Mocznik w ciągu tygodnia zdrożał o 200 zł na tonie i zaczyna go brakować, chyba jest to celowe działanie spekulacyjne i producenci wstrzymali dostawy bo na składzie nie wiadomo kiedy będzie i ile będzie kosztował.

Saletra Pulan  u nas 990 zł. worki 30 kg.

Edytowano przez krzeniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Pulawy ponoć wszystko na Niemcy wysyła i nie wiadomo czy w przyszłym roku nawet coś na nasz rynek będzie więc chyba zamawiam bo może być tylko drożej niż teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

widzę, że wszystko drożeje! Saletrę kupiłem dwa tyg temu jeszcze po 900 zł. Mocznika faktycznie już ciężko dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

mocznik z Litwy proponuje, niczym się nie różni od naszego, w top agrar kiedyś ich rzecznik czy jakiś gość z firmy sam przyznał, że jak nie wyrabiają to importują mocznik i sypią w swoje worki, wiosną mogłem kupić oryginał po 1430 albo z Litwy po 1250 i wziąłem litewski, ładna granulka, nie zbrylony

Edytowano przez FarmerB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignacy01    8

ja mialem taki przypadek z mocznikiem wschod ze dalem go w podsiewacz razem z polidapem i na jedna redlice wiecej wysiewalo to ten ządek wogole nie powschodzil (czego nie bylo przy moczniku z pulaw w tej samej dawce) mocniejszy czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj