Polecane posty

Sunf    32

Dzis zamowiona Yara Extran 27 po 790 netto a w piatek byla jeszcze po 770 netto. Dostawa koniec listopada, platnosc 30 dni po dostawie.

 

u kogo zamówione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

W listopadzie polifoska ma pójść mocno w dół, a azotowe o 20 zł w górę, tak mój dostawca mówił.

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Zachód śląskiego - saletra puławy bb 1120 zł/t, polifoska 6 bb 1710 zł/t. Ceny brutto do 10t. Powyżej 10 t. upust 20 zł na tonie. Cennik obowiązuje od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Coś jakby nie z dzisiejszych realiów te ceny.....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Bogate rejony, to i ceny inne.. Tam gdzieś w .uj na wschodzie, to napewno taniej, bo "ssania" takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Tomar Lotyń 

Z kim negocjowałeś???

Mi proponowali prawie 200,-/t drożej ale mniejsza ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Zachód śląskiego - saletra puławy bb 1120 zł/t, polifoska 6 bb 1710 zł/t. Ceny brutto do 10t. Powyżej 10 t. upust 20 zł na tonie. Cennik obowiązuje od dzisiaj.

 

jestem z okolic raciborza czyli zachod slaskiego, powiem ci zmien dostawce bo prawie 200 na tonie tej pulawskiej cie dyma np skr krzanowice ma saletre pulan za 950 brutto przy 15 tonach w piatek pytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Nikt mnie nie "dyma", bo przecież w takiej cenie bym nie kupił :D. A ceny, które przytoczyłem to ceny jednego z punktów Chempestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Chempest to firma nie dla ubogich :D
Poza tym większość punktów Chempestu, to franszyza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

Bogate rejony, to i ceny inne.. Tam gdzieś w .uj na wschodzie, to napewno taniej, bo "ssania" takiego nie ma.

 

może i tak, ale za to my mamy tu najniższe ceny zbóż i innych produktów rolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Z tymi "bogatymi" regionami to przecież żart :D
Odnośnie Chempestu, to mają zajebistą przebitkę na wszystkim, począwszy od nawozów poprzez nasiona, środki, a na sprzęcie kończąc. Chyba że jesteś jakiś L..s, to wtedy coś utargujesz na nowym J.D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Dziś zamówione nawozy. Ceny brutto, worki bb

Saletra 34% 950zł/t
Saletrosan 26 860zł/t
Polifoska 6 1440zł/t

Zaliczki od dopłat wpływają na konta więc nawozy pójdą w górę a przynajmniej tańsze juz nie powinny być (krajowe)

Edytowano przez TheBociek1996

Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saletrea 34 worek 940brutto

Reszta jutro łódzkie

worek a kto dzisiaj kupuje we worku , kolega taki rozwojowy a bb nie bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Dziś dostałem cenę na saletrę can 27% N po 880 brutto

wiosną była na 1120 

 

Ale przedstawiciel mówił, że od przyszłego tygodnia podwyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj