Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzegorz132    12

nie drożeją bo gaz tanieje tak jak ropa  zobaczycie jaki bedzie spadek lipiec sierpien cen nawozow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

kolego z rogowa jesteś ja z jeżowa ,kurcze z kat taka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A jak cenowo to wygląda?

 

ja miałem z litwy agroconsernas w tym roku z łotwy balticfert  no i są dobre, czasem jak postoją to się zbrylają ale i polifoska też tak ma, mocznik dziwnie smierdzi :P

Niby były badane, ale mysle że jak bierzemy cały samochód dobrze zawieźć próbkę i miec pewność i w razie czego reagowac. Plusem jest ich cena, jednak te kilkaset złotych na tonie to sporo.

 

Mocznik z Litwy ma dziwny zapach czuć mocno amoniak .ponoć  Mołdawia ma Mocznik po 900zł 

Ceny nie znam nikt na zakładzie nie powie,na Polskę podobno ma jeden typ wyłączność z tego zakładu co brałem. Z tego co zauważyłem więcej tego idzie na Czechy niż do nas.W kolejce trzeba sobie poczekać kilka godzin. Zapach to macie rację aż w oczy szczypie robią jeszcze saletrę i saletrzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

polidap 2145 brutto

sól potasowa 1525 brutto

siarczan mg siedmiowodny 1025 brutto

małe ilości razem 8t loco gospodarstwo u lokalnego dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Jak u Was z dostępnością  nawozów YaraBela PRILLED N 34%  i  YaraBela Extran 33,5. Jaka cena albo może ktoś je stosował i coś może o nich powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

kupiłem

saletrosan 26 po 1015

saletrosan 30-1005

mocznik 1190

siarczan mg 7wodny 920

 

ceny netto.

Trzeba było wziąć minimum pół auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

sól potasowa 1447

polidap 2030

sulfan 1080

cenny netto 

z dowozem

całe auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dzisiaj mają mi przywieść z Susca Superfosfat prosty po 860 zł tona. Bede go stosował na łubin i soje poniewaz ma sporo siarki a straczkowe tel lubia siarke. Azot juz od lipca stoi na podwórzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

A w czym on taki tani? 1980zł netto za tonę to taka w miarę normalna cena


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

Saletra dzisiaj pytałem mały worek od 1210 do 1345 brutto taka mała rozbierzność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g60dalk    3

Dzisiaj mają mi przywieść z Susca Superfosfat prosty po 860 zł tona. Bede go stosował na łubin i soje poniewaz ma sporo siarki a straczkowe tel lubia siarke. Azot juz od lipca stoi na podwórzu

po ile kupiłeś w lipcu azoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanoB    1

1150 zł tona saletra 34% ale z płatnościa na koniec wrzesnia wyszło 1167 zł tona

 

Końcem Października saletre kupowałem po 1180 BB cena podobna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj