Polecane posty

GucioJUMZ    393

Fosforan w mojej okolicy jest po 2390 i nigdy nie był tańszy od polifoski 6 to jakaś pomyłka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

żadna pomyłka fosforan amonu 18-46 + 15 wapń 1620 jest też fosforan o składzie 18-46 i cena wyższa 2280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

wziąłem cennik nawozów pisze fosforan amonu o takim składzie jak pisałem wczesniej,  Akurat ten nawóz mi nie potrzeby wiec szczegółów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

to pewnie ten fosoran zza wschodniej granicy co jak postoi kilkanaście dni w bagsie to młotem pneumatycznym trzeba go kruszyć


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

wziąłem cennik nawozów pisze fosforan amonu o takim składzie jak pisałem wczesniej,  Akurat ten nawóz mi nie potrzeby wiec szczegółów nie znam.

Skąd cennik brałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak    57

saletra 1250, salmag 1100, lubofos 1250, polifoska 8 1780. Mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ten fosforan to pewnie jakiś import w innej , mniej przyswajalnej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

saletra anwil 1190? w agroloku krzyczą 1380 zresztą u nich wszystko dorgo marcus dobrzyńcy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

A npk juz nie wspominając jesienią jak dzwoniłem i chciałem polifoske 6 to róznica w cenie była 400zł na tonie nie zależnie od ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A npk juz nie wspominając jesienią jak dzwoniłem i chciałem polifoske 6 to róznica w cenie była 400zł na tonie nie zależnie od ilości.

 

No bo od nich się bierze Yarę zamiast polifoski i wychodzi dobrze ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Dziś widziałem fakturkę na termin z Tomar Lotyń

-saletra anwil 1420,-

-mocznik jakiś POLISH AGRO 1620,-

-lubofoska 4-12-20 1360,-

-kizeryt 1350,-

ceny brutto termin płatności 30.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Te nawozy wtedy drogo maja. Jakas promocje na wapno weglanowe maja podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

co to za firma ten tomar lotyń Skąd mają nr tel bo przysłali mi sms'a a nic od nich nie brałem A te ceny nawozów to strasznie wysokie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Musiałeś gdzieś coś ICH kupić....ja już z nimi żadnych interesów nie zrobię......a sms'a to średnio raz w tygodniu dostaje i jeszcze nieraz dzwonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Netto ok 50 zł/t z dostawa, węglan z Lafarge. Czekam na przedstawiciela. Na razie źle nie mogę o nich nic powiedzieć chociaż niedługo współpracujemy bo tylko jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi76    5

Saletra 34 pulan 1240 BB 1250 worki

saletrosan 26 1160 BB

sól potasowa 1560 BB

NPK 5-20-30 ze wschodu 1580 

Bialfoska NPK 5-20-30 1660 BB

Plifoska 6 1720 BB

Kupione dzisiaj. Ceny brutto z dowozem świętokrzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj