Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

A czy salmag to to samo co yara can ?

 

 

Wczoraj kupiłem 4t saletrosanu 26 po 1100brutto na lokalnym składzie.

Ceny chyba narazie do góry nie idą.

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

A jaka jest według Was różnica pomiędzy Amofoskami a Polifoskami, pomijając składy oraz ceny. Jak z przyswajalnością, rozpuszczalnością, dostępnością składników dla roślin.   Pytam bo nie które z Amofosek mają dość bogaty skład. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

cena potasu jak i nawozów fosforowych taka sama jak na wiosnę

Taka sama, bo surowce potaniały o 20-30%, ceny nawozów powinny być adekwatnie o tyle tańsze.

Jak surowce wzrosną o 5%, nawozy podrożeją o 20%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Jesli masz zamiar siac unifoske to lepiej posiej polifoske 8. Taniej Ci wyjdzie na czysty składnik i mniej wysiejesz bo polifoska 8 posiada 2x tyle składników w 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Zmowy cenowej nawozowej nigdy się jeszcze urząd konsumenta nie czepił a mógłby bo po to do ch....y jest!

Zwróćcie uwagę np. na cenę gazu jako środka w produkcji nawozów, ile tego zużywają dajmy na to Puławy

i jakie to muszą być oszczędności przy cenach z ostatniego roku czy półtora względem wcześniejszych.

A ze spadkami i podwyżkami cen to każdy na forum wie jak jest, tak jak i z wędliną w sklepach-jak świnie o

1 zł w dół to tyle samo na wędlinie, a odwrotnie to razy kilka.

I zawsze płacz bo firmy mało na rolnikach i konsumentach zarabiają,oszuści! ;[   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

A zobaczcie jakie firmy zyski mają Poteżne dewidendy wypłacają akconarjuszą , Oni zmowe cen trzymają a może my damy po pół dawki odrazu cena spadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Dzis przywieżli saletrę z puław cena netto na gospodarstwie 1130 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Witam dzisiaj zamówione w Ampol merolu  :

Saletra 1170 netto

Saletrzak 1015netto

Polifoska 6 1550netto

 

Jakie ilości?

W lipcu mi przywozili polifoske 6 po 1527 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wapno defekacyjne prosto z Cukrowni Krasnystaw 25 ton+ transport,zapewniam Jest to wartościowy i tani nawóz wapniowy zawierający wiele składników odżywczych. Zawiera ponad 30% tlenku wapnia w formie węglanowej. Zawartość suchej masy wynosi ok. 70%, co pozwala na bezpośrednie rozsiewanie go po polu, bez konieczności wcześniejszego dłuższego składowania.  polecam tel.721133532  lubelskie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

dziś dostałem ofertę dobra bo mi się wydaje taka sobie

Suprefosfat 20% 760 BB
Sól  A50            1570

Corn A50           1080

Saletra              1220 BB

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemik112    1

witam czy stosował ktoś z was nawoź kalisop ? jak z jest z jego efektywnością chciałbym go zastosować pod uprawę cebuli. i jaka jest w ogóle jego cena  bo u mnie w okolicy nie mogę dostać tego tego nawozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

Witam.

Może ktoś wie gdzie w zachodniopomorskim kupić tanie nawozy? Chodzi głównie o saletrę, saletrosan, mocznik i RSM.

Czy zna ktoś aktualne ceny z firmy ATR Agrohandel ze Stargardu Szczecińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus11    23

zeus gdzie taka cena ?

 

Osadkowski woj. Lubuskie

 

Za tyle mi puścili ten RSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

witam czy stosował ktoś z was nawoź kalisop ? jak z jest z jego efektywnością chciałbym go zastosować pod uprawę cebuli. i jaka jest w ogóle jego cena  bo u mnie w okolicy nie mogę dostać tego tego nawozu.

 

Sprawdzony nawóz. jak najbardziej nadaje się pod cebuę, jagodowe, drzewa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ceny nawozów. Magazyn Susiec:

Saletra amonowa 32/34 - 125 zł

Saletrzak - 106 zł

Superfosfat prosty - 86 zł

Tarnogran PK - 110 zł

Lubofos Bezchlorkowy - 140 zł albo 145 zł

Dolokorn - 65 zł

 wiecej nie pamiętam...

Ceny brutto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj