Polecane posty

kkuba    5

Warmińsko-mazurskie, okolice Lidzbarka Warmińskiego. Mogę na pw koledze złożyć zapytanie o ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

panowie czy od grudnia nawozy pojda w gore czy narazie nic nie slychac o podwyzkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

panowie czy od grudnia nawozy pojda w gore czy narazie nic nie slychac o podwyzkach ?

 

azot to bankowo co miesiąc będzie szedł do góry aczkolwiek już się nie przyglądam bo na wiosnę potrzeba mi tylko potasu


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrolublin    29

Ja tylko narazie w rsm zaopatrzony ale i tak powoli będę odchodził od pierwszej dawki azotu na zboża i rzepak w postaci saletry.Przewaga użycia rsm.W sumie to u mnie troche drogo i nie sadzę że bedzie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superZ    3

mocznik importowany w promocyjnej cenie (ograniczona ilość) 1155 zł/t netto lub 1170 zł/t netto + transp. (w zależności od regionu Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

panowie czy od grudnia nawozy pojda w gore czy narazie nic nie slychac o podwyzkach ?

 

Tam gdzie zamawiałem nawozy usłyszałem że od grudnia 50zł na tonie w gorę

 

@superZ  1170+ transport więc pewnie wyjdzie tyle co byś polski kupił? 1260nett małopolska

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Gdzie takie ceny w Lubelskiem ? 


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Gdzie dostane rsm w pol-wsch w zbiornikach po 1000l bo u mnie po 1170 chca


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

ili kosztuje obecnie saletra amonowa 34% polifoska 6 ,saletrosan 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Mam ofertę z dostawą do gospodarstwa polifoska 6 1610,saletra 34% 1231,saletrosan 1112 cena brutto ceny atrakcyjne więc kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

wczoraj zamówione nawozy:
 

Saletra amonowa 34% Pulan BB - 1220
Mocznik 46% BB 1310
Saletrosan 26(13) BB - 1110
Polifoska 8 mały worek -1720

ceny brutto z dostawą, małopolska
 
 

Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

u mnie rsm 32 915netto .26+S 780 netto i porównując do cen z innych stron zastanawiam się czy to koszty transportu są wyższe czy dystrybutor chce przyciąć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj