Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczepo14    9

Panowie nigdy nie stosowałem nawozów firmy yara co powiecie na temat azotu yara bela 33,5%? Jak z rozpuszczalnością jakie efekty stosowania? Mam zamiar taką zakupić.

Rozpuszczalność nie jest zbyt dobra jak będzie sucho na wiosnę nie rozłoży się tak szybko, ale jak deszcz pójdzie to super, ogólnie to saletra dłużej rozkładająca się, potrzebuje deszczu, a zwykła anwilowska czy puławska szybciej działa bo naciąga dużo lepiej wilgoć z powietrza,rosy. 

 

Zeby nie było , propozycja wyjściowa saletrosan 1100 zł, w tym roku pójdzie na pierwszą dawkę w zbożach.

saletra -1270

ale ilości tirowe to zjedzie z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

a po mrozie nie pódzie w lepe u nasz tylko jak snieg zgnie to ogien w pole

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

brat brał od dilera nawozy z kimś na spóle i samochód przyjechał z 14t saletry a drugi  10t wziął i spoko bylo po 1280 zł

 

Strasznie trudno czyta się  tekst z tyloma błędami.

 

poprawiłem

Edytowano przez milanreal1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi80    12

Odnoszę wrażenie, że kolega Chmielo działa na forum także pod innym nickiem.


Pomogłem? Jeśli tak kliknij w zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elessar1410    3

Jeśli Ktoś zainteresowany nawozami, nasionami, środkami ochrony roślin czy też śrutą sojową, rzepakową, premiksami, koncentratami etc. to proszę o kontakt.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Najpierw przedstaw jaka firme przedstawiasz. Abysmy mogli wspolnie ocenic czy rzetelna firma. Nie mam nic do ciebie, ale wiesz pieniadze na drodze nam nie rosna, i jestesmy ostrozni. W tamtym roku sie nadzialem firme w ktorej zamowilem nawozy to tylko 1 tir przyszedl, z reszta sie nie wywiazali. I zmieniali cene w czasie zamowienia, mowiac np. Ze mieli odkupywac od innego dealera ktory plajtuje a w koncu nie wzieli, tak aby oszukac.

Najpierw przedstaw jaka firme przedstawiasz. Abysmy mogli wspolnie ocenic czy rzetelna firma. Nie mam nic do ciebie, ale wiesz pieniadze na drodze nam nie rosna, i jestesmy ostrozni. W tamtym roku sie nadzialem firme w ktorej zamowilem nawozy to tylko 1 tir przyszedl, z reszta sie nie wywiazali. I zmieniali cene w czasie zamowienia, mowiac np. Ze mieli odkupywac od innego dealera ktory plajtuje a w koncu nie wzieli, tak aby oszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielo    1

Odnoszę wrażenie, że kolega Chmielo działa na forum także pod innym nickiem.

sory jestem jakims przedstawicielem handlowym który wciska na sile towar

przykladowo  w 

 

Nic nie rozumiem

kiedy rozsiewać nawozy dla pszenicy ozimej jak najwcześniej okolo drugiej lub w  trzeciej dekadzie marca zaleznosci od rejonu skąd jestes 

przykladowo  w 

 

Nic nie rozumiem

kiedy rozsiewać nawozy dla pszenicy ozimej jak najwcześniej okolo drugiej lub w  trzeciej dekadzie marca zaleznosci od rejonu skąd jestes 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promat98    3

Orientuje się ktoś ceny nawozów azotowych okolice Obornik Wlkp. (od Rozalczyka mam ofertę) ale chcę porównać może będzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Prosiłbym swoich przedmówców o sprecyzowanie swoich cen czy są netto czy brutto bo 8% to jednak spora różnica i niepotrzebnie wprowadza ludzi w błąd, bo jeśli wszystkie ceny na tej stronie są brutto to jednak nawozy w styczniu chyba staniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kramer    0

polifoska 6 (1,5T), kizeryt (2,5T), sól potasowa (1,0T), saletrosan (2,15T), saletra (5,8T), mocznik (3,5T) - cen nie pamiętam, ale na pewno niższe

Aro kto w konstantynowie sprowadza kizeryt i w jakiej cenie. Ja jestem od Siemiatycz ale u nas nikt kizerytem nie handluje a specjalnie dla mnie zamówienie wynosiło by bardzo drogo. Zakupiłem siarczan magnezu z siarkopolu po 840 za tonę brutto. Skład MgS 21-30 jak by to porównać z kizerytem stosunek zawartości do ceny obu nawozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

Jeśli Ktoś zainteresowany nawozami, nasionami, środkami ochrony roślin czy też śrutą sojową, rzepakową, premiksami, koncentratami etc. to proszę o kontakt.

 

ja jestem zainteresowany nawozami z Yary. Jesli masz takie do sprzedazy to podaj ceny z dostawa do gospodarstwa. 48 ton yaraBella extran 27, oraz 24 tony YaraMila Corn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Aro kto w konstantynowie sprowadza kizeryt i w jakiej cenie. Ja jestem od Siemiatycz ale u nas nikt kizerytem nie handluje a specjalnie dla mnie zamówienie wynosiło by bardzo drogo. Zakupiłem siarczan magnezu z siarkopolu po 840 za tonę brutto. Skład MgS 21-30 jak by to porównać z kizerytem stosunek zawartości do ceny obu nawozów.

 

Tomek Johan ceny nie pamiętam chyba około 1200-1300 brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

RSM 32%N 1010

Fosforan 1920

Sól potasowa 1420

NPK 8-20-30 1520 (import oczywiście)

Saletrosan 1140 (do negocjacji)

Siarczan amonu 650 (chyba z puław a  z Tarnowa 770)

Ceny BRUTTO płn Mazowsze

Edytowano przez Egzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

@kramer a dlaczego wolisz Kizeryt od Siarczanu z Siarkopolu ? Kizeryt ma MgS 25-20, a Siarczan z Siarkopolu 21-30 . Z tym że u nas Siarczanu nie da rady kupić, chyba że całe auto zamówisz , a aż tyle mi nie potrzeba, a za Kizeryt zawołali 1230 zł brutto. Siarczan piszesz, że masz po 840 zł to chyba dużo lepiej wychodzi jak się przeliczy cene na czysty składnik ?

 

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin567    0

Dzisiaj kupione :

polifoska 6 - 1940 brutto

saletra puławska - 1330 brutto

mocznik - 1440 brutto

Województwo Mazowieckie, powiat Węgrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

saletra 1210 brutto ( całe auto w pazdzierniku)

dzis zamówiona reszta

saletrosan 1100

Sól 1460

fosforan polidap 1980

NPK blending 5-20-30 1380

mocznik 1390


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Dzisiaj kupione :

polifoska 6 - 1940 brutto

saletra puławska - 1330 brutto

mocznik - 1440 brutto

Województwo Mazowieckie, powiat Węgrowski

Polifoskę 6 tydzień temu po 1650 zamawiałem więc trochę przepłaciłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj