Polecane posty

Coś nie tak z cenami nawozów zamiast taniec drożeją a trzeba było dziś dokupic

Saletra amonowa 1480zł

Mocznik 1900zł Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    51

lubofos pod rzepak 117zł brutto łódzkie

Edytowano przez thomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    51

chyba mu się ta cena pomyliła

w poniedziałek byłem na składzie świeża dostawa 1170zł ,powiat brzeziny,sam się zdziwiłem że tak tanio :D .Na stronie luveny dla klientów indywidualnych jest po 1166 brutto loco Luboń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

http://www.luvena.pl/page.php/1/0/show/726/Cennik%20nawoz%C3%B3w.html

 

Jest tak jak piszę kolega, cena jest dobra na pewno bardziej konkurencyjna od polic . Lubofoska pod rzepak 1115 zł brutto loco gospodarstwo Agroters hrubieszów .


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    51

tylko lubofos rzepakowy ma troszkę za dużo siarki w stosunku do innych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

A jaka jest cena nawozów z polic? Z tą konkurencyjnością to ja chyba źle licze i niech mnie ktoś mądry poprawi ale kupujac polifoske 6 mogę dać prawie połowe mniej nawozu a 2230 to ona nie kosztuje. W sumie nie pamietam czasu żeby lubofos lepiej wychodził od polifoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja mam nieco inne zdanie. Może i faktycznie przeliczając ceny składników Polifoski wychodzą ninimalnie taniej (prowadzę czasem takie obliczenia, nawet na stronie Polic jest dostępny kalkulator do takich obliczeń) ale nawozy z Lubonia mają zdecydowanie więcej mikroskładników, np specjalizowane nawozy pod buraki z sodem i borem czy pod rzepak z siarką, borem itd. To też się bardzo liczy. Dam lubofos i mawożenie kompletne a do polifosek trzeba kombinować z dodatkami.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

Yara corn 2100zł brutto Wamex zawsze stosowałem pod zboża i rzepak na jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Panowie a jakiś dobry i nie za drogi nawóz pod Rzepak aby miał wszystko co najlepsze ? Jaki i w jakich Pieniądzach Polecicie? Gdzie Maja najlepsze ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Ja mam nieco inne zdanie. Może i faktycznie przeliczając ceny składników Polifoski wychodzą ninimalnie taniej (prowadzę czasem takie obliczenia, nawet na stronie Polic jest dostępny kalkulator do takich obliczeń) ale nawozy z Lubonia mają zdecydowanie więcej mikroskładników, np specjalizowane nawozy pod buraki z sodem i borem czy pod rzepak z siarką, borem itd. To też się bardzo liczy. Dam lubofos i mawożenie kompletne a do polifosek trzeba kombinować z dodatkami.

 

A jeśli chodzi o przyswajalność składników jak jest? Co twoim zdaniem lepiej wychodzi nie patrząc w okresie roku ale biorac pod uwage kilka lat? Nie mam doswiadczenia z lubofosem, niezaprzeczalnym atutem polifoski jest fakt że w moim przypadku mam połowe mniej kursów na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Lubofos Pod rzepak Mi Pani zaoferowała po 1000zł Netto Przy całym samochodzie . Z dowozem .

Polifoska 4 1560

Polifoska 5 1620

Polifoska 6 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

To bardzo dobre Masz ceny kolego.A gdzie dokładnie?

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

na igrit ktoś proponuje mocznik po 1320zł/t oraz sól potasową po 1520zł/t (ceny netto), o ile sól jest u konkurencji w podobnych cenach, to ten mocznik wydaje się tani https://igrit.pl/index.php?dzial=1202

 

po ile jest teraz RSM i kiedy najczęściej przypada dołek?

 

mocznik na rudniku też jest tani;]

http://www.sklep.rudnik.agro.pl/pl/p/Mocznik-N46/1257

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naskom    10

Panowie jak dobrze i efektywnie przechowuje się nawozy przez zime? Na paletach czy na betonie w garażu czy może coś innego się pod bb podklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj