Polecane posty

Mateusz3512    453

Ceny na dzień 30.11.2017  Lubelskie - ceny brutto

CCF20171130_00000.jpg

Edytowano przez Mateusz3512

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

Agroters Hrubieszów ceny brutto:

Saletra pulan 1144 zł 

Mocznik puławski 1309

Saletrzak 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W poniedzialek kpiona saletra pulan 1060 maly worek,kizeryt 1150 bb, canwil 880 bb ceny brutto woj.£ódzkie

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
30 minut temu, Ursus932 napisał:

W poniedzialek kpiona saletra pulan 1060 maly worek,kizeryt 1150 bb, canwil 880 bb ceny brutto woj. ludzkie

od kogo brales kizeryt.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kiko80 napisał:

od kogo brales kizeryt.pozdro

Bralem z agroskladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140
6 godzin temu, Ursus932 napisał:

W poniedzialek kpiona saletra pulan 1060 maly worek,kizeryt 1150 bb, canwil 880 bb ceny brutto woj. ludzkie

Ja rozumiem, że można zrobić literówki, można mieć dysgrafię, dysleksję i inne wymówki na tłumaczenie głupoty, ale z tym województwem to pojechałeś po całości.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo69    43
Dnia 30.11.2017 o 11:57, Mateusz3512 napisał:

Ceny na dzień 30.11.2017  Lubelskie - ceny brutto

CCF20171130_00000.jpg

Gdzie takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3512    453
7 godzin temu, Arturo69 napisał:

Gdzie takie ceny?

Radzyń Podlaski - "Wutech" S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Łukasz Mazurek

Jescze się dało parę złotych wytargować :)


 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3512    453
4 godziny temu, Maroslaw0770 napisał:

Są tańsze miejsca w okolicy w tym momencie..

Być może, a jeśli to nie tajemnica to u kogo taniej?


 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 godzin temu, Elektryk napisał:

Ja rozumiem, że można zrobić literówki, można mieć dysgrafię, dysleksję i inne wymówki na tłumaczenie głupoty, ale z tym województwem to pojechałeś po całości.

Masz  poprawione i nie pierd.. ,pisze to w biegu i na tel.więc o jakiś błąd nie trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596
2 godziny temu, Raptus902 napisał:

Jakie mogą być straty azotu z lekko uszkodzonego BB ?

Największa strata wynika z silnej higroskopijności nawozów azotowych. Jeśli będziesz trzymał niezabezpieczony na zewnątrz to przez zimę może zrobić się  błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Wystarczy zabezpieczyć i nic się nie dzieje.

  • Thanks 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163
17 minut temu, AlaCapone napisał:

Wystarczy zabezpieczyć i nic się nie dzieje.

Dokładnie.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128
Dziura ma z 5 cm. Bo było zachaczone widłami przy załadunku. Zakleiłem to taśmą i jeszcze obwiąże streczem do okoła to powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Też tak miałem i podobnie zrobiłem. :D Dodatkowo założyłem wewnętrzny worek z innego bb. I z własnego doświadczenia powiem, że nic się nie stało poza niewielką zmianą koloru (spłowienie).

  • Like 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

podobno nawozy są obtaczane czy cuś jakąś mączką (ale nie pszenną) żeby właśnie nie ciągneły wody

Sam trzymam na zewnątrz przykryte plandeką na palecie, jak miałem nieprzykryte i/lub na ziemi to potrafią naciągnąć wody i sypiesz nawóz z wodą , jedyna wada to większa dawka -namoczone szybciej lecą (że więcej kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

Nie wiem jakim cudem leci Ci więcej mokrego nawozu. Mocznik jak złapie wilgoć to sprawia problem przy rozsiewaniu, zalepia otwory. Saletra w mniejszym stopniu ale też potrafi zalepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

fosforan 1773 zl, sól potasowa 1305, korn kali 1130. potasowe bez zmian, fosforan 40 zł do góry od 29 listopada. Ceny brutto, płd opolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj