Polecane posty

ekozar    7

sól potasowa 1390+ transport i Vat BB

Na łódzkie policzyli mi 35 zł


Po ile RSM 32i 26 ? macie jakies ceny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Doliczają sobie za opóźnione zapłaty. Pisałem że z agroloku ta sama gruzińska saletra za 1201 brutto z płatnością w kwietniu,  1320 z płatnością we wrześniu  jak piszą powyżej a wcześniej ktoś pisał ze za gotówkę 1080 brutto. Mój matematyczny mózg się zaraz odzywa i liczę koszty. 

W przypadku płatności w kwietniu: 1201/1080= 11.2%  za 3 miesiące,  czyli w skali roku daje to odsetki 44,8 %.

W przypadku płatności we wrzeniu1320/1080= 22.2% za 8 miesięcy czyli za rok wychodzi 33.3% odsetek. 

Tak czy siak firmy na opóźnionych płatnościach zarabiają krocie. 

Pół roku temu brałem kredyt "nawozowy" w banku na rok. Odsetki 5.5% prowizja 1.2%.

Porównajcie do kosztów powyżej.'

Lichwa po prostu. Chyba że coś źle liczę....

Wcześnie pisali o tej saletrze po 1200 zł za tonę a teraz ktoś wyskoczył z tym 1080zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

Tak kolego taka cena za wschodnia saletre


Polska można kupic po 1190-1200żł brutto BB 34% a 32 % poniżej 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojteslaw    1

Okolice ostrowa Wlk

Saletra 34 1075

RSm 32 895

Fosforan 1870

Kizeryt 1130

Ultra 8-20-30 1450

Canwil 940

Ceny netto BB plus transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ta saletra i fosforan sa Polskie? Cena niska
U nas:
saletra 1220-1240
Mocznik 1425

Polidap 2200

Sól potasowa 1615
Ceny brutto mały worek

Edytowano przez ChiquitaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g60dalk    3

Saletra 34% worek 1230

Mocznik       worek  1360

Polifoska 6   worek  1730 

ceny brutto z dowozem. wczoraj zamówione jutro przyjeżdża 

W październiku było taniej kupiłem tylko saletrę po 1209 worek Łódzkie,pow.  piotrkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Okolice ostrowa Wlk

Saletra 34 1075

RSm 32 895

Fosforan 1870

Kizeryt 1130

Ultra 8-20-30 1450

Canwil 940

Ceny netto BB plus transport

 

kolego u kogo takie ceny?

mógłbyś podać namiary, mogą być na PW

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Saletra bb 1230zł

Polidap 2220zł

Mocznik 1420zł

NPK 6-18-34 1580zł

 

Ceny brutto Lubelskie Pow.Łuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Dobrze kolega mówi tam gdzie biore nawozy za 1 miesiąc doliczają 0,6 %.

Jak ktoś już z nimi współpracuje jakiś czas i przedstawiciel jest ok z jego terenu to można się i inaczej dogadać

 

ja z agrolokiem współpracuje jakiś czas. i co roku zmieniają mi konsultanta czy jakoś tak- efekt brak zniżek dla stałego klienta w moim odczuciu - pytam co się stało z poprzednim to albo awansował albo poleciał na pysk krótko mówiąc burdel jakich mało na plus to tyle że dają na termin cała reszta na minus co do cen to jeżeli komuś nie pasuje nie musi brac ale banki już podwyższają koszty kredytów i ci co liczą szybko wrócą do terminów. co do innych przedsiębiorstw tego typu to zapraszałem przedstawicieli regionalnych na rozmowy i nie chcieli dac na terminy bo nie handlowałem z nimi wcześniej aż- szkoda słuchać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

Dziś kupione:

polifoska 6 1690

salmag 1050

ceny brutto big bag

 

 kto po tyle ma polifoskę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

to jest cena przy zamówieniu całego auta w BB, zamawiał u tego gościa pod Parczewem co wszyscy handlarze u niego biorą (nie pamiętam nazwiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

sobianek :) ja mam taka cene przy mniejszych ilosciach. Sobianek jak dla rolnika to ceny ma czasem wygórowane.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Ja w Listopadzie kupiłem 24t saletry po 1220 brutto big bag, dzisiaj dzwoniłem o mocznik to sie dowiedziałem że jak bym teraz zamówił całe auto saletry to po 1200zł może być ;[ podobno mało kto kupuje bo kasy brak przez dopłaty


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to saletra Puławska to dobra cena sam bym chętnie z auto kupił w takiej cenie, jak możesz to daj namiary na tą firmę.

 

Nie jest to akurat saletra z Puław, ale jakością jej nie ustępuje, wręcz przeciwnie, bo duża część Niemiec dokarmia tym nawozem swoje pola i jest bardzo zadowolona, Polskich nawozów nie chcą brać. .

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz na PW mniej więcej lokalizacje oraz ilość jaka Ciebie interesuje, to zdobędę ofertę stosowną, która jeśli okaże się dla Ciebie dobra, to przekaże wówczas kontakt do firmy, abyś już z nią dopiął kwestie handlowe (wyszukanie oferty do niczego Ciebie nie zobowiązuje,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

a słyszeliście, że odkryli chyba w mazowieckim oszustów którzy pakowali nawóz jak POLIFOSKA w takie same bb a skład od oryginału oczywiście się różnił.. niby oszukali ludzi na 30 mln zł, czy ktoś tu z forum miał niestety z tym styczność? 

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

No w Top Agrarze piszą w nowym numerze. 30 milionów to nie mała kwota. Podobno najwięcej tego sprzedali na wschodzie Polski. Szykują artykuł o tym za miesiąc będzie pewnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj