Polecane posty

kissmy...    67

Jaka macie cene pilidapu i soli zebym wiedzial czy moge negocjowac?

 

Agrolok

sól potasowa 1330zł/t netto

fosforan amonu (12-52) 1530zł/t netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Tylko że ten NPK import z wschodu po tygodniu jak postały "na paletach" musiałem młotem bić tak zbryliło, a co będzie z nimi na wiosne strach myśleć :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kramer    0

 

 

Agrolok

sól potasowa 1330zł/t netto

fosforan amonu (12-52) 1530zł/t netto

 

Jakie ilości soli i fosforanu trzeba kupić aby dostać taką cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

im mniejsza ilość tym wyższa cena, wskazana przeze mnie to 24t, jeśli chcesz więcej to coś jeszcze urwiesz,

 

czy ktoś oferuje korn kali poniżej 1050zł/t netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Ja zamowilem juz mocznik 1480zł/t sól potasowa 1520zł/t a polidap jeszcze nie wiem. Ale ja małe ilosci 3t mocznika i 3t soli wiec nie moglem wynegocjowac nizszej ceny, a i tak dobrze chyba kupilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stef3    0

Ja dziś kupiłem nawozy: saletra 1200zł, mocznik 1400zł, polifoska 5 1680zł, ceny brutto/tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolxd200    0

ja kupowałem wapno magnezowe granulowane grade 4 polecam. Dawałem je pod ozime i jest efekt cena to 540zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

ja kupowałem wapno magnezowe granulowane grade 4 polecam. Dawałem je pod ozime i jest efekt cena to 540zł/t

wap-mag???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

ja kupiłem

polifoska ruska 1480

saletrzak 1050

mocznik1390

sol potasowa 1545

siaczan amonu 810

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Nawozy azotowe widać powoli idą w górę, ja na początku października kupiłem saletrosan po 1060zł i saletre 34% po 1160 ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

większość pisze ceny całego składu (24t) a napiszcie ile kosztowałaby np. 1 tona nawozu


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

W tym tygodniu miałem oferte na saletre po 1180 ilość jaka tylko chce a przy 24t 1120zł ceny netto

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

To zależy na jaki plon liczysz bo są tacy co uważają że 300 kg saletry to jest ich szczyt możliwości , ja daję osobiście 500-550 saletry + opryhski mocznikiem 2-3 razy po 25kg + odżywki siarczan magnezu itd, są tacy co dają pewnie jeszcze więcej zależy co kto chce osiągnąc. a co do rodzaju nawozu to jeden będzie obstawał przy saletrze, inny przy moczniku,inny przy saletrosanie, salmagu , mixie wymienionych nawozów itd. mowa o azocie bo zakładam PK itd zastosowane jesienią.

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

Sól potasowa 1800 zł

 

Sól potasowa 1800 zł

Superfostfat wzbogacony (40%) 1850 zł

Polifoska 8 1815 zł

 

Świętokrzyskie powiat opatów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal22    57

Polifoska 8 1880

Polidap 18-46 1890

Sól potasowa 1550

Saletra amonowa 1200

Saletrosan 1140

Mocznik 1460

 

Ceny brutto, lubelskie.

co robić zamawiać czy jeszcze czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Sól potasowa 1800 zł

 

Sól potasowa 1800 zł

Superfostfat wzbogacony (40%) 1850 zł

Polifoska 8 1815 zł

 

Świętokrzyskie powiat opatów .

 

U kogo takie ceny? W Opatowie czy okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

@RAFAL22 ja bym brał, na pewno taniej już nie bedzie

 

u nas (Pólnocna Lubelszczyzna) za polifoskę 8 cenią ok. 2100zł :blink:

saletrzak 1120

sól potasowa 1700

polidap (nie pamiętam)

saletra ok 1300

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Nie wiem skąd u Was takie ceny polifosek wczoraj byłem u Osadkowskigo i zapyta łem czy polifoski potaniały, to sprzedawcy sie rozesmiali i oznajmili że własnie cena skoczyła 20 zł do góry i rzucili ceną ponad 2100 za tonę dokładnie nie pamiętam i żeby nie liczyć na żadne obniżki. Cena dotyczy 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj