miti199444

JD 5090 M czy NH T5040

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
New Holland x4
KarolT25    41

@Jaro nie rozumiem twojej wypowiedzi chyba wyraźnie wszystko napisane nie jakimś szyfrem <_< A no u mnie jest trochę nowych NH zachwalane sprzęty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Temat jest propagandowy. Ja mam T5040 2 sezony i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ktoś ma Jd też tak napisze choć nie wiem czy nie skłamie. :D Ogólnie to chodzi mi oto że autor chyba ma 8lat o zadaje głupie pytanie, a nawet nie napisał do czego ten ciągnik ma być? Z jakimi maszynami ma pracować? Bo np. JD bedzie dobry do belowania, a NH może być do zamiatarki w zakładzie komunalnym bo zwrotny jest bardzo co się moze przydać na naszych szerokich i prostych drogach. :lol: Taki przykład tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

farmermf dobrze pisze ja tam jednego i drugiego sprzętu nie wychwalałem jego wybór tylko napisałem to co wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t5060nh    0

Jako użytkownik marki NH z serii T-5000 muszę przyznać, że drugi raz wybrałbym to samo. Silnik pali rozsądnie, robotę robi w polu świetną, ciągnik bardzo zawrotny (skręt) co szczególnie docenisz na małych kawałkach pól, wygodny fotel pneumatyczny, skrzynię mam tą najlepszą 24x24 (polecam!) z półbiegami i więcej przełożeń mi nie trzeba, kabina jest szeroka, 3 zakresy womu, wyświetlacz, a zamiast fotela pasażera siedzi się na dużym wygodnym błotniku z miękkiego towarzywa co daje tą różnicę - że dużych rozmiarów dorosły pasażer trzyma nogę jedną z tyłu fotela a drugą z przodu i dzięki temu pasażer nie wciska za kierowcę pedału sprzęgła ani nie wypycha kolanami przedniej dolnej szyby.Nie wiem jak inne serie NH, ale tą wszyscy co mają to chwalą, więc i ja polecam.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek208    0

Co sądzicie o promocji w finansowaniu fabrycznym NH na wybrane serie? Prowizja 500zł, oprocentowanie roczne 3,17% bez dotacji do odsetek ze środków unijnych. Czy jest tu jakis haczyk to po prostu najlepsza oferta na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a zamiast fotela pasażera siedzi się na dużym wygodnym błotniku z miękkiego towarzywa co daje tą różnicę - że dużych rozmiarów dorosły pasażer trzyma nogę jedną z tyłu fotela a drugą z przodu i dzięki temu pasażer nie wciska za kierowcę pedału sprzęgła ani nie wypycha kolanami przedniej dolnej szyby

Czy w serii JD M też takie akrobacje trzeba wyczyniać? :lol: W MF 54** takich warunkach to ja mógłbym 3 osoby wozić z takim komfortem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W 5M siedzenie pasażera jest takie same jak w 5R, nie trzeba się gimnastykować aby na nim usiąść.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Czyli jest miękkie i wygodne, bo te w MF powoduje odciski ;) Czyli siedzonko plus dla JD nad NH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisze tak jak użytkownicy powyżej odnośnie NH kolego mój t5040 śmiga u mnie od początku 2010r z pługiem talerzówką kosiarką prasą turem nie narzekam jak na razie żadnej usterki a z resztą co ma się psuć przecież to nowy ciągnik ,,, a co do JD nic ci nie powiem bo nie mam i nikt w okolicy takiego nie ma pozdrawiam wybór należy zawsze od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj