Soolider

Agrotron 150 nie chce zapalić

Polecane posty

Soolider    0

Witam, mam taki problem gdyż wczoraj przywieźli mi deutz-fahr'a agrotron 150 z 2009 roku dzisiaj rano przestawiając go zapalił wszystko było ok. A po przryjściu ze szkoły mój tata się przejechał zgasił no i koniec. Rozrusznik nie kręci paliwo jest, żeby nie było to rozrusznik by kręcił ale nie odpali nie wiem co robię źle gdyż mam pierwszy taki ciągnik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A ciągnik jest na luzie i rewers jest w pozycji neutralnej? Zaciągnięty ręczny? Wciskasz sprzęgło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

spróbuj śrubokrętem na krótko odpalic, miałem agrtotrona 200 i miałem podobny problem, jakiś przekaźnik był walnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolider    0

Ok. A jakie są koszty tego przekaźnika? Tak all mam dobrze gdy pale gdyż wczoraj go paliłem i jeździłem i problemu nie było.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gibus    1

paliwo moze byc, ale zabrudzone w przewodach, przejzyj filtry i wtryski paliwa. a moze bezpiecznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolider    0

Co ty piszesz? paliwo może być zabrudzone to by rozrusznik kręcił, a by nie odpalał z filtrami i wtryskami było by to samo, a bezpieczniki sprawdzone. :(

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolider    0

Bo pomyliłem działy. Bezpieczniki sprawdzone tak myślę :D bo w kabinie po prawej stronie przy szybie jest tam taka skrytka na bezpieczniki mam nadzieje, że to tam ;p ale tam brat sprawdzał i all jest dobrze.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

Sprawdziłeś to co @kris14 pisał? Może bieg jest wrzucony, albo rewers w pozycji innej niż neutralna? Jestem przekonany, ze sprawdziłeś to kilka razy :) Może rozrusznik się 'zglejował', kiedyś mieliśmy taki przypadek i objawy były takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj