Skocz do zawartości
yage

Oś Super Steer

Polecane posty

WHATEVER

yage    2

Czy użytkuje ktoś New Hollanda z taką osią? Jak ją oceniacie? Planuję kupić T6030 RC i zastanawiam się czy nie wyposażyć go w taki bajer.

pawel97    4

Ja w swoim nie mam takiej osi, ale bez niej i tak nie pożałujesz kupna tego ciągnika. Teraz nie wymieniłbym go na nic innego.

Wiadomość z agroFakt.pl

kubaguzik    133

pewnie do tura lub pracy w polu (na uwrociach)

Edytowano przez kubaguzik

rafalkom555    13

Do tura chyba to nie bardzo, zbyt duże obciążenie na przód przy takim skręcie, a jak wiadomo nie zalecane jest skręcanie na maksa z ładunkiem na ładowaczu :o

yage    2

Tura mam na TL100A, ten będzie do cięższych prac polowych typu orka, siew z agregatem talerzowym, prasa z nożami. Decyduję się na taką oś ponieważ jeździłem T6050 Elektro i ma słaby skręt, a podwórze mam wąskie i to byłaby męczarnia. Tylko chciałem jakieś opinie zasięgnąć na ten temat bo póki co to tylko filmy na youtube, w okolicy też nie ma takiej maszyny żeby obejrzeć.

slawny    6

watpie zebys gdzies ta os zobaczyl albo chocby opinie uslyszal, na sklretnosc ciagnika sklada sie wiele czynnikow, zwiekszajac rostaw koł mozna bardzo duzo zyskac na zwrotnosci, na wezszych oponach tez bedzie lepiej skrecac

maks    82

Ja w swoim nie mam takiej osi, ale bez niej i tak nie pożałujesz kupna tego ciągnika. Teraz nie wymieniłbym go na nic innego.

To mało widziałeś :P

Zawsze można też poprzestawiać odboje w klasycznej osi, dzięki temu tez poprawi się skręt.

bartek26    4

Najlepiej podjedź do delera niech ci przywieze 2 sztuki NH jeden z SS drugi bez i bedziesz wiedział kóry ci odpowiada.

ysy    32

jak masz dużo zawracania małe kawałki to się przyda bo 6030 nie jest krótki a niektóre roboty potrzebują wywijania sam żałuje że nie mam a najbardziej przy prasowaniu i koszeniu na małych kawałkach pozdrawiam

LukaszP    2

Pracowałem NH TN 95F z taka osią. Do sadu jak najbardziej, tyle ze ciągnik z przebiegiem 6000h mial caly przód do roboty, pewnie dzieki temu ze pracowal z ladowaczem. Ogólne odczucia to rewelacja, zawracal praktycznie na miejscu. W sadzie można bylo bez wiekszego wysilku wjechac w sasiadujaca uliczke.

tomekA192    0
Napisano (edytowany)

Witam! jestem przed kupnem NH T6.155 i zastanawiam sie czy warto doposażyc go w oś super steer? prosze o opinie uzytkowników takiej osi, ciągnik bedzie posiadał TUZ-a i to tez jest róznica w mocowaniu

Edytowano przez tomekA192

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki0489
      Co sądzicie o tym modelu w wersji plus? i jaka jest jego cena? z góry dziękuje
    • Przez gr_rat
      witam co to za informacja ?(zdjęcie do podglądu) jak to usunąć ?

• Przez Przemek B
      Witam!
      Wybieram pomiedzy DC a EC.
      Na czym polega zmiana biegów w EC. Na stronie pisze ze 8 biegow bez sprzegla. Proszę o informacje ile można zmienić biegów pod obciążeniem? Jakie są głowne biegi i ile ich jest? Jak z rewersem?
    • Przez taczka11
      Witam szukam chętnego na komplet filtrów silnika i hydrauliki ciągnika NH seria T 6070 T6 160 

[galleryimg=689460]
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Ma problem z Klimą. Sprawdzili szczelność i nabili gazu do pełna i słabo dmucha. Są 4 otwory w podsufitce od nawiewow. I jak otworzę wszystkie to nie czuć prawie wiatru. Jak zamknę 3 i zostawię jedno otwarte to trochę czuć że zimnym wieje ale słabo. Wentylator działa na każdym biegu. Jak wyjme filtry to tak samo jest. Z filtrami też. Nie ma różnicy.
      Wie ktoś w czym może być problem?