Skocz do zawartości
ktm950

Jak daleko macie do waszego najdalej położonego pola?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

ZCBooster    0

Może mi ktoś poradzi. Mam możliwość kupna 6ha w cenie ok. 12000 za ha, ale 25km od gospodarstwa. Ziemi mi brakuje do produkcji zwierzęcej a w okolicy to albo nic nie ma do sprzedania albo sprzedają jako działki budowlane w cenach ok. 3000zł za ar. Czy może mi ktoś doradzić czy to jest opłacalne taka ilość w takiej odległości? Ziemia to podobno 1,2,3 klasa, a uprawiane byłyby tam głównie zboża.

ahme999    115

jesli tylko masz sprzet pozwalający na szybkie obrobienie tego (agregat U-S i ogólnie maszyny i technologie produkcji ograniczającą ilośc zabiegów, porządne przyczepy do odbioru ziarna, bo zauważ ze bedziesz jechał godzine w jedna strone, a kombbajn nie poczeka, raczej z nawożenia organicznego trzeba by zrezygnować jesli nie ma dużego gównotrząsa albo szambowozu) to czemu by nie.

osobiście nastawiam sie na to, że jeśli 'troche" zmodernizuje park maszynowy to bede szukał dzierżaw własnie do 20km od domu...

PeterG14    114

Ja mam 3ha łąk ok. 15km od domu, ale się opłaca jechać bo w okolicy nie ma w ogóle łąk do dzierżawienia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się