kluch369

farmtrac 70 4WD czy zetor 6441 ?

Polecane posty

wojtus    2

95 tyś.to chyba cena podstawowa.Kolega jak kupował :P to sobie nawymyslał jakieś tam dodatkowe wyposażenie i w końcu zapłacił coś koło 130 tyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
95 tyś.to chyba cena podstawowa.Kolega jak kupował :P to sobie nawymyslał jakieś tam dodatkowe wyposażenie i w końcu zapłacił coś koło 130 tyś!

Musiał być z turem bo wątpie żeby nawet zamawiając wszystko zebrało by się na 130 tyś, albo kolega kupił większą proximę lub proximę plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Nie napewno jest bez tura,teraz ma zamiar dokupić.Co domówił to dokładnie mósiałbym sie spytać,ale były tam opony większe,szersze?,szybsza skrzynia a jaka proxima to zabij mnie to ci nie powiem.W każdym razie jakaś 60 konna,dodać moge jeszcze tyle że jest watowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
95 tyś.to chyba cena podstawowa.Kolega jak kupował :P to sobie nawymyslał jakieś tam dodatkowe wyposażenie i w końcu zapłacił coś koło 130 tyś!

Z przednim tuzem i womem i klimą może ze 120 by wyszło, ale co on na 130 tyś nazbierał to nie wiem, bo w proximie jest ograniczenie(jedno wyjście ze skrzyni i labo rewers albo półbiegi albo wom 1000obr ale razem kilku opcji podobno się nie da) a nawet jeśli nazbierał to musiał dostać jakiś rabat a chwali się ceną producenta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Kolega z roku niedawno kupił Proxime 6441 do prac przy tytoniu. Wiem że wziął kilka opcji (m.in. szersze kapcie i rewers) i cena zamknęła sie w 100 tys.zł, jest zadowolony z komfortu, spalania jeszcze nie mierzył (dopiero 50mth więc może palić więcej).

 

Dla mnie plusami Proximy są niewysilony silnik (61KM z 4.2 litra!), większy moment obrotowy niż w Farmtrac'u (i pewnikiem korzystniejszy jego przebieg), mocniejszy podnośnik i większa masa. Myśle że te rzeczy są warte więcej jak kilka tysięcy różnicy w cenie :P Spalanie napewno bedzie większe jak w Farmtracu co nawet "na papierze" wyraźnie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Kolega z roku niedawno kupił Proxime 6441 do prac przy tytoniu. Wiem że wziął kilka opcji (m.in. szersze kapcie i rewers) i cena zamknęła sie w 100 tys.zł, jest zadowolony z komfortu, spalania jeszcze nie mierzył (dopiero 50mth więc może palić więcej).

 

Dla mnie plusami Proximy są niewysilony silnik (61KM z 4.2 litra!), większy moment obrotowy niż w Farmtrac'u (i pewnikiem korzystniejszy jego przebieg), mocniejszy podnośnik i większa masa. Myśle że te rzeczy są warte więcej jak kilka tysięcy różnicy w cenie :P Spalanie napewno bedzie większe jak w Farmtracu co nawet "na papierze" wyraźnie widać...

Ok może i jako główny ciągnik przy współudziale c330 czy mf to by można tą proxime zaakceptować ale jako mniejszy ciągnik, lub taki do wszystkiego to jaki sens byłby uzywania do lżejszych praca jak spalanie było by na poziomie perkinsa 80 - 90 km to już lepiej dołozyć te kilka tyś i kupić 8441, a farmtrac jest przede wszystkim zwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Będe musiał sie przy okazji spytac dokładnie i przydusić go o tą cene bo mi też sie troche za duza wydaje jak na ten ciągnik. :P Niech pokaze Fakture :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

Ja mam od kwietnia zetora proxime 7441 ma 72km kosztowal 105 tys ma ponad 300 motogodzin jak narazie to nie narzekamy na na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Na pierwszy rzut okiem też wydawało mi się że Zetor ale ostatnio przyjzałem się bliżej temu Farmtrackowi i moge powiedzieć, że też jest niczego sobie trudna decyzja bo Zetor to jednak Zetor ale Farmtrack znowu też powinien być dobry w końcu na Warmi i Mazurach składany hehe


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
bo mam wieksze zaufanie do niego i zetory to sa bd cigniki :)

Ale ten temat nie jest o tym która marka jest lepsza i czy zetory czy farmtracki są lepsze, w dodatku są modele bardziej i mniej udane,a to że 7211 jest wytrzymały nie znaczy że proxima też jest taka dobra, a wogóle to widziałeś z bliska lub jeździłęś proximą (ale proximą 6441 :) ), każdej rodzinie moż się zdarzyć ,czarna owca

 

Piszcie o małej proximie i małym farmtracu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj