Skocz do zawartości
piotrb14

zapotrzebowanie mocy na gruber 3m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
F1traktors    0

Mam identyczny gruber jak ten rabewerk tylko że 2,6m. Mogę ci powiedzieć że rama jest dobra oraz wytrzymała. Myśmy go przerobiliśmy na podorywkowy z szerokimi łapami czyli ma tylko 6 łap, inaczej tak może ci się zapychać. Ogólnie polecam ci ten gruber i moim zdaniem 105km belarus z 3m takim gruberem powinien dobrze chodzić.

aro321    16

ja Belarusem 952,2 ciągam agregat podorywkowy 3m 7 łap HOWARD z prędkością ok 10 km/h (dla niewierzących zdjęcia w galerii)

danielhaker    803

Jaką szerokość agregatu wybrać do Zetora 11441 na średnie i słabsze ziemie? 2,6m czy 3m? (Mandam albo Agro-Masz)

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorek1607    1

co do szerokości to my TD5050 ciągamy 2,6m i jak jest dobra górka to ma co robić, ale na małych górkach i równym polu śmiga bez problemu, więc twój Zetor powinien pociągnąć spokojnie 3m, gruber to zdecydowanie Mandam, oglądaliśmy Agro-Masz i zdaje się być za słaby, wyglądem to on grubera nie przypominał:lol: a nie myślałeś jeszcze nad Rolmako, my taki posiadamy i jak na razie spisuje się rewelacyjnie :rolleyes:

danielhaker    803

Diler bardziej Mandama poleca choć ma obie marki. Tylko że on radzi wziąć 2,6m. Sam już nie wiem....

Wacek21    35

Bierz 3m. Robiłem takim Forterra 11441 na 2 szosowej na dwóch żółwiach, szedl jak przecinak :rolleyes:

piotrb14    186

testowałem już 3m... ciagnął spokojnie ale z prędkością 8 km/h.. ostatecznie wymieniałem na 2,6m 6 gęsich stóp i śmigam powyżej 10 km/h bez żadnego problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się