Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dzony9203
      Witam wszystkich.
      Posiadam talerzówkę "ruską" ciąganą o szerokości roboczej ok 3 metrów. Jest ciągana belarusem 920.2 o mocy 81 KM. Mam pewien zapas mocy i myślę nad zastosowaniem czegoś do doprawiania co może być ciągane lub unoszone za talerzówką. Oczywiście ciężar i zapotrzebowanie mocy w granicach rozsądku.
      Piszę "coś" bo nie wiem co się stosuje.
      Proszę o wypowiedź osób mających wiedzę w tym temacie i doradzenie czy w ogóle warto się w to bawić.
      Pozdrawiam wszystkich. 
    • Przez Rolnik1973
      Witam. Jak poszerzyć bronę talerzową z 2x8 na 2x9 talerzy. Czy dołożenie po talerzu na przednią oś talerz z lewej strony, a na tylnej osi z prawej strony załatwiła by sprawę. Talerzówka bomet, odwalająca na lewo.
    • Przez mateusz1151010
      Witam, stoję przed wyborem zakupu agregatu ścierniskowego. Dzisiaj oglądałem kongskilde vibro flex 4300, wydaje się ciekawy sprzęt, ale pytanie moje brzmi jak się sprawuje w polu ? Jaki efekt ? Ktoś użytkuje i mógłby się podzielić opinią, zdjęciami efektów pracy tego agregatu. Dodam,  że posiadam ciągnik 110 KM.  Może jakieś inne propozycje co do agregatu? Z góry wielkie dzięki.
    • Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez Radan
      Witam.
      Chcę wiedzieć którą z tych firm polecacie i dlaczego. Mowa tu o agregacie / bronie talerzowej do uprawy ścierniska na 15 - 25 cm.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.