Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez 22krystianek22
      Zamierzam kupić agregat ścierniskowy firmy Euro Masz 3 metrowy na zabezpieczeniu ślimakowym z wałem rurowym, talerze także na zabezpieczeniu ślimakowym. Co sądzicie o tej firmie i wykonaniu tych gruberów ? Profil oczywiście 100x100. Będzie obrabiał około 20ha rocznie, doradźcie czy warto inwestować w taki sprzęt czy szukać czegoś innego. Z Góry dzięki za pomoc:)
    • Przez AgroDamian7211
      Witam. Mam zamiar kupić agregat Tolmet Simply 2,2m, chciałbym usłyszeć moze jakieś opinie o agregacie o wałach ( rurowy lub struna do wyboru) . Jak wyglada praca tego agregatu. Ma latać w nim zetor 7211 i nie ma wyjścia ;P Z góry dzięki!
    • Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?
    • Przez RafaSadowski
      Chciałbym  kupić siewnik do poplonów na kultywator unia kos 3.0m i nie wiem jakiej firmy kupić 
      Chce żeby służył mi lata ale żeby nie był za drogi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.