Zaloguj się, aby obserwować  
akuraciarz

Wałek przekazu mocy

Polecane posty

akuraciarz    1

Witam. Od kilku tygodni szukam w mojej okolicy używanego wałka przekazu mocy ze sprzęgłem ciernym i jednym wyjściem na 21 wpustów. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć. I tu moje pytanie :) Jeśli wie ktoś gdzie mógłbym owy wałek zakupić byłbym bardzo wdzięczny za info... dodam że wałek ten potrzebuję do brony wirnikowej maschio 3m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825
akuraciarz    1

no niestety wałek się jak to mówią skończył... zerwały się frezy na wyjściu do agregatu...wspawałem redukcję ale musiałem tym osłabić materiał i po kilu godzinach redukcja poszła w drobny mak:( w agromach powiedzieli mi że sprzęgło do tego typu wałka lub sama część sprzęgła (piastka z wyjściem na 21 wpustów)to nieosiągalna sprawa... ewentualnie na zamówienie ale wtedy cena za samą piastkę bedzie w granicach 2500 zł więc podziękowałem... Mógłbym również zamienić wałek w skrzyni agregatu na 6 wpustów tylko takiego wałka do tej brony nie ma...

Seweryn20 dzięki za odpowiedz ale te wałki z tech-rol'u są za słabe. Przynajmniej te w ofercie na stronie... zadzwonie do nich jutro... może mają jeszcze inne. Ewentualnie to sprzęgło ale wątpię aby widełki pasowały do mojego wałka bo pytałem o same widełki w agro-serwisie Chełmno to także na zamówienie...

Allegro przejrzałem wzdłuż i wszerz, obdzwoniłem gdzie się dało i nic niestety nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

W grene też mają wałki ze sprzęgłem ciernym. To na ile niutonów potrzebujesz? W grene są wałki co mają ponad tysiąc Nm

 

http://www.sklep-gre...ath/21969_21977

 

Albo tu ponad 1400 Nm

 

 

http://www.agrola.com.pl/waly-przegubowo-teleskopowe.html

 

http://www.agrohandel.kutno.pl/index.php?p=products&id=312&cid=80

 

No to tyle znalazłem.

 

 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

A nie dasz rady opsiać tym wałkiem tego pola,ile masz do siania ha?? Weś zrób foto ja mam kilka przekaźników tylko nie wiem czy od maschio mam... Bym wolał zobaczyc na focie ale od rabe werka mam na pewno. Czym to spawałes?? I czy umniesz spawać takie żeczy..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Na zdjęciach nie ma ale piszą że są dostępne z różnym osprzętem międzyinnymi sprzęgłem przeciążeniowym na dwóch linkach a na trzecim w grene są zdjęcia. Dla tego się pytałem ile ma mieć niutonów bo najmocniejszy ma ponad 1400. To już dużo tylko pytanie czy do niego zakładają takie sprzęgło.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akuraciarz    1

tak... kupiłem sprzęgło cierne które znalazłem u handlarza... jak pogoda się poprawi to zobaczymy czy wszystko bedzie ok... i dzięki za pomoc i poświęcenie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

NIE MA PROBLEMU;) ILE DAŁES I SKĄD WYRWAŁES TO?

 

Wyłącz caps locka, i nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

NIE MA PROBLEMU;) ILE DAŁES I SKĄD WYRWAŁES TO?

 

Wyłącz caps locka, i nie cytuj poprzedniego posta

Jak sie Sprawował nowy wałek,Dałeś rade zasiać wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj