Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil95

Tur do T-25 z siłownikiem na łyżke

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
kamil95    0

Witam. Mam problem ponieważ mój tata chce kupić tura to t-25 z silownikiem na lyzke i nie bardzo wie jakie sa mozliwosci takiego zamatowania. Prosze o jakies rady, z gory wielkie dzieki:)

Kameleont25    75

No mi to sie wydaje że to będzie tak że będziesz miał dodatkowy rozdzielacz 2 sekcyjny i go podłączasz pod wyjścia hydrauliki w ciągniku i masz potem przy rozdzielaczu dwie wajchy i jedna to jest od podnoszenia/opuszczania a druga od łyszki i to o to ci chyba chodzi.

Edytowano przez milanreal1

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil95    0

no tak o to. bo jak tata dzwonil to koles mowil ze nie wiem czy w t25 jest hydraulika obiegowa tak jakby podlaczyc owijarke jak w c330 i mowil ze jakis zbiorniczek trzeba by zamontowac. Kameleont25 moglbys to dokladniej opisac?

Kameleont25    75

No ja tura nie mam ale co nieco wiem. Więc tak od początku pompa hydrauliczna tłoczy olej na pierwszy rozdzielacz ten co jest w ciągniku, rozdzielaczem sterujesz podnośnik i wyjście na przyczepę i właśnie te wyjścia na przyczepę będą zasilały ten dodatkowy rozdzielacz do tura który będzie odpowiadał za podnoszenie tura i obsługę łyżki. I mi sie wydaje że w t-25 jest hydraulika obiegowa bo u mnie są dwa wyjścia hydrauliki zewnętrznej, a o tym zbiorniczku to może miał na myśli to żeby było dość dużo oleju żeby obsłużyć całego tura, tylko to mi sie nasuwa na myśl z tym zbiorniczkiem. Jeśli będziesz miał jeszcze pytania to postaram sie odpowiedzieć.

kamil95    0

Tak z tym zbiorniczkiem to wlasnie o to chodzilo zeby byla odpowiednia ilosc oleju. A wiesz moze cos na temat zamontowania tego ziorniczka i jego kosztow?

Kameleont25    75

Zbiorniczek to jest sprawa groszowa koszt tylko dodatkowego oleju, a jak to zamontować to nie wiem, ale gdzieś na forum czytałem o dodatkowym zbiorniczku na olej. Jak znajdę to podam linka. http://www.agrofoto.pl/forum/topic/830-wladimiriec-t25/page__st__760 pytanie pada w poście nr.777. Jak znajde jeszcze jakieś fotki to też podam.

Edytowano przez Kameleont25

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez buchaj
      Witam,
      Potrzebuje tura do tego ciągnika, który służył by mi głównie do załądunku bel słomy i siana oraz obornika. Z tymi belami chodzi głównie o to aby dało się ułożyć 4 warstwy w stodole. Co możecie mi polecić???
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu.