Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Bob    443

Mam pytanie do użytkowników tej serii zetorów. Otóż od kilku dni z elektomagnesu tego znajdującego się nad wałem przedniego napędu pod kabiną wycieka mi olej. Kiedyś tam się tylko "pocił" olejem a teraz normalnie "pluje" przez tą wychodzącą z elektromagnesu rurkę. Wie ktoś może co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?!

zetores    15

Są dwie możliwości, pluje ze sprężarki, albo ze skrzyni, sprawdz wszedzie najlepiej poziom oleju, i bedziesz wiedzial raczej co jest przyczyną, albo może dolewałeś gdzieś ostatnio i za dóżo ci sie kapło..., sprawdz , - tam gdzie węzyk do pompowania się podłacza , czy jak kicha to olejem pluje

Bob    443

Dzięki ale mnie chodzi o elektromagnes który włącza przedni napęd a pluje olejem hydraulicznym nie silnikowym. Sam już nie wiem co może się dziać, a ze skrzyni wiele nie ubywa.

Wiadomość z agroFakt.pl

Jak wykrecisz elektromagnes do będą tam 2 małe albo 1 oryngi i prawdopodobnie już swoje przepracowały albo przyszła kolej na elektromagnes

P.S To wszystko co mogę pomoc.A za moje tematy na pewno banana nie dostanę ciekawe jak bu ha ha

Bob    443

Już naprawione ale i tak dzięki za podpowiedź.

jacki31    3

Już naprawione ale i tak dzięki za podpowiedź.

A co było, bo mam też taki sam problem??????

Bob    443

Był maksymalny poziom oleju nawet ciut więcej i "pluł" nadmiarem.

pasiu66    17

Witam, również mam pytanie do posiadaczy tej serii: czy u was też wolno działa podnośnik? Jak się trochę popracuje to muszę dodać gazu żeby podniósł... Kolejną sprawą jest to, że ciężko się kręci kierownicą na małych obrotach.

Bob    443

Mój pomimo tego że jest wiekowy tzn z 1997 takich problemów nie ma. Przejrzyj hydraulikę.

zetores    15

jeśli chodzi o kierownice, to u mnie też na wolnych obrotach się ciężko kręci a raczej jakby zacina,sprawdz orbitrol, jęsli chodzi o podnośnik to jest regulacja szybkości podnoszenia, albo też mało oleje hyraulicznego albo filter

Ja u siebie też miałem problem z podnoszenie. Były dwie usterki, wymieniłem wszystkie pierścienie uszczelniające w pompie hydraulicznej , oraz wypluło pierścień na zaworze ciśnieniowym (tym przy pompie). Trzeci rok po wymianie i jest ok, pozdrawiam. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się