Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Balzak

o Sądzicie o przyczepach Fliegl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fliegl
cirus    2

Bardziej masywne i porządne przyczepy produkuje Welger ceny porównywalne z Fliegl.

uważajcie żeby wam koło nie odpadło

konopekluk    0

koledzy lepiej z Niemiec przywieść lepiej się opłaca bo w Stawiskach drogo chce a może wiecie o jej wadach ale jaką ładowność chcesz bo ja mam z miar w ziość 18 i 20 ton mam ceny tylko po wiec

Pronar82a    30

Taka to polityka, że my kupujemy przyczepy Niemieckie, a Niemieccy rolnicy kupują u nas... Dzwonił ostatnio do mnie wuj z Niemiec i pytał się ile kosztuje u nas przyczepa Pronarowska T-780 (20 tonowa na 3 osiach) bo Niemiec chce kupić takową bo mu się podoba wykonanie i masywność i przystępna cena...

Chłop ze wsi

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    62
http://www.funrol.pl/ coś tuj est w ofercie zimowej, ceny jakby to porównać z ofertą z allegro to trzeba przeliczyć euro po 4,8zł plus wat więc tanio to nie jest, a więc przywózka wychodzi za jakieś 4 tyś zł

konopekluk    0

koledzy a te rozrzutniki welger to są o ładowności 20 ton i po proszę jakąś dokładną nazwę bo bym chciał zobaczyć jak one wyglądają i czy nadają się do wożenia kukurydzy

Kuki19    2

Fajne te przyczepki takie bajeranckie zachodnie ale mam jedno wazne pytanko, czy takim cackiem wypada wozić gnój na pryzme, tzn chodzi mi tylko o to czy tak jak to się chwalą ocynkowana rama doskonałe lakiery itd tylko, czy to wszystko po wożeniu gnoju przez 6-10 lat nie zgnije tak samo jak "nasze" stare przyczepy?

A czy ma któś może Fliegla Giganta wieloczynnościowego (przyczepa, przyczepa objetościowa, rozrzutnik obornika, rozsiewacz wapna? Ile to kosztuje i jak się sprawuje? <_<

Nie mam Giganta i chyba w życiu nie będę miał, kosztuje. 183.000 zł, nówka, na allegro- 16 t ciężar dopuszczalny, 4200 kg masa własna, taka sama przyczepa w funrolu kosztuje 20.000 euro (??????).

Jak na taką cenę za 12- tonową przyczepę powinna już sie sprawdzić.

dawidg2    30

dzwoniłem do przedstawiciela Fliegla i mówił że najtańszym sposobem jest kupno nowej zabudowy dl 10m poj 50m3 (30 tys Euro po 4 zł by liczył) i przyczepy BDF pod kontenery i to razem złożyć. przyczepa to ok 25 tys zł używana w dobrym stanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez pio46
      Witam .Jaką nową  przyczepę polecacie  około 12 ton z skrzynia pow 5 metrów i ich ceny?
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez Tomsky
      Witam,
      zastanawiam się nad zakupem używanej przyczepy skorupowej SODIMAC , tandem resorowany. Jeśli na forum są użytkownicy takiej maszyny proszę o info na co zwrócić uwagę przy  zakupie , ewentualnie słabe strony czy problemy .
      Pozdrawiam