Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lipa12

neptun z413

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Neptun
Lipa12    0

Czy pompę hydrauliczną do kombajnu neptun można dopasowac od czegoś innego? Lub gdzie i w jakiej cenie mogę dostac taką pompę nową?

Lipa12    0

szczerze mówiąc to nie wiem bo jeszcze jej nie wyjąłem z kombajnu ale wiem że jest do wymiany,ale cena mnie powaliła...

Wiadomość z agroFakt.pl

hoodoowca    3

Jesteś pewny że pompa padła,te pompy są raczej trwałe.Teraz sporo neptunów idzie na części można kupić używkę.

Lipa12    0

filtr zmieniam co roku, a zawór już sprawdzałem, to pompa padła, nie ma siły już podnosic, a zbiornik liści musiałem przerobic na hydraulike ciągnika bo bym poł dnia go otwierał..

center    8

faktycznie cena powala, z tego co się orientuję to pompa zębata daj sobie spokój z kupowaniem za taką kasę zdemontuj ją i zawieś do pierwszego lepszego zakładu hydraulicznego tam Ci rozbiorą wyszlifują ścianki dekli zmienią uszczelki i pośmiga następne kilka lat wcześniej Ci cukrownię zamkną jak to padnie;) hehe

Murphys    4

przełóż żeby na traktor szło tzn. żeby traktora pompa podnosiła zbiornik ale np. w mojej c-360 siadła pompa po 3 sezonach :P

mds212    150

WItam ma ktos niepotrzebnego neptuna na czesci. Potrzebuje pewna drobna czesc do neptuna a nie moge nigdzie dostac jak ktos ma to neich pisze ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a co ci potraebne?

margoo78    50

Powiedzcie, czy neptun nada się do kopania buraków pastewnych, które są sporo większe niż cukrowe?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z kopaniem powinno być ok. Oczyszczacz do góry i wio. Gorzej z ogławianiem a dokładniej z przewracaniem buraków przez nóż i koło czujnikowe

mds212    150

potrzebuje ta piaste łożyska mocowana na 2 śruby 10 w miejscu wychodzenia walka z kombajnu

do ciagnika

Ktos wie czemu neptun mi ucina liscie skosnie?

Edytowano przez mds212

center    8

Mam takie pytanie w oczyszczaczu w tym reduktorze są 2 wałki jak dobrze pamiętam i 3 otwory w obudowie to macie gwiazdy oczyszczacza zamontowane na skrajnych otworach czy na środkowym i skrajnym ? Bo ja mam tą ostatnią opcję i zastanawiam się czy nie przełożyć na skrajne żeby może mniej gubił... Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować