Eryko

Jaki Opryskiwacz 400-600l:Jar-met,Skotarek,Biradzki??

Polecane posty

hubert9595    4

Koledzy dołączam się do tematu chcę kupić opryskiwacz 600l 15m belka z zaworem stało ciśnieniowym i tu mam mały dylemat z kasą trochę krucho i zastanawiam się nad trzema

JAR-MET cena 6250zł

Bury Perkoz 8000zł

Ted-Len TL615 7170zł

i niewiem który wybrać czy jarmet jest godny polecenia czy lepiej dołożyć???? proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx1    0

Ja zastanawiam się nad opryskiwaczem Woprol 600l i 15 m czy ma ktoś może taki sprzęt cenowo drożej od jar met-a wyposażony by był w włoską pompę(130l/m) hydraulicznie podnoszone lance zawór stałociśnieniowy cena coś kołó 9 tyś netto czy wart tej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

hubert, na biardzkiego w ogole nie patrz. Przy tadlenie i burym wypada naprawde blado. Opryskiwacz kupujesz na min 10 lat. wiec przelicz roznice, wychodzi 100zł na rok... oplaca sie?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert9595    4

pawelec mi chodziło akurat o Jar-meta ale to jeden ciort właśnie tak się zastanawiam bardziej nad tedlenem i burym ale jeszcze niewiem sam nie miałem za bardzo doczynienia z tymi opryskiwaczami więc proszę o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Kupiłem opryskiwacz Biardzkiego 600 l 15 m . Te potrójne końcówki są tragiczne , przeciekają jak stary kran. Rozpylają ale mają jakieś słabe uszczelnienie na tym korpusie gdzie przekręcając zmieniamy rodzaj końcówki i przez to podczas pracy intensywnie kapie ciecz robocza prawie z każdej końcówki rozpylającej.

 

Po za tym końcówka wału pompy (frezowana) jest niedokładnie wykonana , więc wałka WOM nie mozna do końca wsunąć nawet z pomocą młotka.

 

Zbiornik i sama belka mogą być ale drugi raz bym zdecydowanie nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ja w przyszlym roku biore tadlena 812. brutto wyjdzie prawie 8tys. na inne nie patrze.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

wie ktoś może ile kosztuje opryskiwacz Jarmet 600L/15m potrójne końcówki w tym też do RSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid381010    1

panowie ktróry wybrać Renal 400 l/12 czy Wropol 400/12 które śą solidniejsze ? Myślalem nad Bieradzkim ale to chińczyzna końcówki Rsm to już porażka .

wgl co powiecie o orpyskiwaczach Renal .? i jaką pompe do takiego opryskiwacza wziąść 120/min czy 100/min ?

Edytowano przez Dawid381010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez krystianoo12
      Witam 
      Posiadam opryskiwacz pilmet europa 4020
      problem polega na tym ,że na sterowniku "UNIA" od jakiegoś czasu nie wyświetla się ciśnienie ,pokazuje tylko prędkość 
      Problem z czujnikiem ?  czy można jakoś ustawić po przez kombinacje przycisków? z góry dzięki za pomoc 

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj