Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek161

Wymiana walca gniotownika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrek161    0

Mam w mojej sieczkarni walce do gniotownika i ostrze jednego ma 4,5 mm a drugiego ok 3,3 mm i nie wiem czy juz wymieniac te walce czy tylko ten bardziej zdarty czy bedzie na nich jeszcze chodzic ? Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

koło Poznania regenerują


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxor    0

a mógłby kolega podać jakies namiary na te firme co sie zajmuje regeneracja gniotowników koło P-ń. bede bardzo wdzięczny za jakiś kontakt. z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
richtik    0

dla mnie walce robiła firma z białej podlaskiej jak chcecie namiary to pisać na PW nie wiem jak jest w 600-tce ale ja w swojej 820 po regeneracji nie moglem uzyskać szczeliny mniejszej niż 2,5mm więc musiałem kombinować ale już mam corncraker złożony i czeka na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxor    0

Dzieki richtik ale ja szukałbym jakiejś firmy bliżej centralnej polski bo do białej podlaskiej to mam strasznie daleko. Może ktoś jeszcze ma jakieś namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

nie radze regenerowac zle zrobia bedzie bicie i biedziesz codziennie na gniotowniku lozyska zmieniac wiec nie ma to jak nowe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj