dany1234

Jaki olej do hydrauliki i skrzyni do MF 3080

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dany1234    0

Witam wszystkich mam taki pytanie mianowicie mam fm 3060 i chciałbym dolac oleju do skrzyni ale niewiem jakiego czy mógłby mi ktoś napisac jakiego można dolać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

ja leje do mojego Agrol i jest ok nie mam żadnych proplemów od 5 lat z niego korzystam


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Powoli koledzy, dany1234 chce dolać oleju i nie wie chyba jaki jest wlany więc nie polecajcie Agrol`u bo nie wiadomo jak zareaguje taka mieszanka. Najlepiej to wymień na nowy( to na pewno nie zaszkodzi) i wtedy możesz zastosować np; Agrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

agrol STOU bardzo dobry olej może sie mieszac z inymi olajami ;) kidys lałem agrol UTTO czy jakos tam

 

 

Ja tez leje do MF olej agrol Stou i nie mam jak dotad przez caly rok problemu,swietnie nadaje sie na zime i wysokie mrozy i jak wiadomo ferdki lubia rzadki olej:)polecam


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dany1234    0

Witam ja chciałbym dolać do swojego mf bo stary olej jest jeszcze dobry ale niewiem jaki jest zalany ale widze ze polecaci mi agrol STOU .Mój mf jest z turem czy do tura też bedzie dobry dzieki z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszU    0

Witam. Ja również polecam Agrol STOU plus 10W30.Swojego 3060 też nim zalałem i jest ok :) A poza tym producent zaleca olej o takich parametrach do tego ciągnika. Przed wymianą oleju dolewałem Agrol U i również nie było problemów. Ale lepiej dolej Agrol STOU ponieważ jest rzadszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

AGRO STOU 10W-30 kiedys na początku takze dolewałem go do skrzyni w której był jakis francuski olej i było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Dany 1234 na oleju agrol STOU nie powinno byc problemu z uzywaniem tura,producent zaleca ten olej do ferdków:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem urzytkownikiem MF 3080 i mam klopot z olejem.Jaki olej mam lac do skrzyni i hydrauliki?

Prosze o pomoc lub jakies sugestie

Z gory Dziekuje i Pozdrawiam Kolegow z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Orlen Agro UTTO 10W-30 w miarę tani, zalany od maja wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Koledzy szykuje się do zmiany oleju w 6160, znalazłem na allegro takie oferty

1.

http://moto.allegro.pl/olej-castrol-agri-trans-plus-80w-przedklhydr-20l-i1862323122.html

2.

http://moto.allegro.pl/olej-przekladniowy-80w90-total-olej-80w90-gl5-20l-i1858750886.html

3.

http://moto.allegro.pl/olej-przekladniowy-85w140-olej-85w140-gl5-20l-i1890468644.html

Pierwszy ma normę gl 4 następne już gl 5 tylko że one chyba nie są hydrauliczne.

Niech wypowie się ktoś kto lepiej się na tym zna.

Edytowano przez PrzemoO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicho   
Gość zdzicho

castrol jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

Nie bede mowil ze ten czy ten najlepszy, Osobiscie leje taki olej jak kolega do valtry T130, Shell donax TD10W30, i nie mam problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

4 lata na AGROU STOU 10W40. W tym roku wymieniłem na nowy ten sam. Najtanszy olej do tych ciągników ale wystarczająco dobry. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek4321    0

Witam posiadam mf 3050 chciałem się zapytac jaki olej do hydrauliki był by nalpeszy do niego (czytałem troche na forum ale jedni mają rózne zdanie ) chodzi mi o to że zauważyłem ze w zimie troche cięzej wchodzą biegi wszystko mija jak się zagrzeje (z tego co pamiętam to jest obecnie chyba dynatrans zalany jeszcze przez poprzedniego własciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj