Skocz do zawartości
SUZI

Cebula

Polecane posty

chemik112    1

witamczy ktoś z plantatorów cebuli uprawiał odmiane bonus z takii seed ? faktycznie jest taka dobra i wczesna ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin509
      Witam, miał ktoś może styczność z uprawą cebuli cukrowej? Nie spodziewam się, żeby ktoś ją uprawiał, ale bardzo zależy mi na jakichkolwiek, nawet zasłyszanych informacjach, bo nie mogę nic znaleźć oprócz jakichś poradników dla działkowców. Potrzebuję tego ok 0,5 ha do zbioru w przyszłym sezonie możliwie wcześnie, więc najlepiej by było gdyby była z siewu zimowego albo z dymki. Mam inne rodzaje cebuli więc myślę, że z uprawą nie powinno być większych problemów. Jak ktoś coś wie to bardzo proszę o odpowiedzi.
    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez panol
      Witam - temat dosyc rzadki bo to raczej wąska specjalność. Chcialbym uprawiac dymkę z nasion - w moich okolicach jest duże zapotrzebowanie i jeszcze mam dosyc dobry dostęp do siły roboczej. Może jest ktoś na tym forum kto uprawiał dymkę i mógłby się podzielic doswiadczeniami z produkcji. Chodzi mi o odmiany, przechowanie, maszyny do siewu, formy siewu, opryski, elementy ryzyka etc. Na necie jest parę artykułów na ten temat (www.hasło....) ale porady z pierwszej ręki by się bardzo przydały. Wielkie dzięki, Leszek
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki