SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula
lampo 60    1

ja na zamówienie szykuję po 4zł worek, na Broniszach i Radomiu po 5zł cena wyjściowa

a jak juz sprzedasz swoją to nie mogłbys podesłac kupca po bardzo ładną cebule o śr. 10-12 cm do mnie ? :P

nie chce mi sie jej na wiosnę wywozić na pole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

wielkopolska obrana 45gr/kg


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacia91krk    0

witam chciałabym sie dowiedziec cos na temat cebuli "Rijnsburger 5"

czy warto sadzić

czym najlepiej nawozic

czym opryskiwac i kiedy

i czym najlepiej uprawiac

czy moglby mi ktos dobrze doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

cebula jak każda inna może takij zasieje bo widać ceny nasion w miare przystępne najważniejsze to dobra nie zarażona gleba.

 

 

A co z tą co już zebraliśmy myślicie że coć zdrożeje czy taka cena zostanie do nowych zbiorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buki5    0

Siejcie dużo w tym roku cebuli bo dużo ludzi rezygnuje z jej uprawy .Kto miał ją w zeszłym roku to teraz o niej nie chce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlis804wd    3

Ci co siali od kilku lat, to siać będą, a ci tacy co raz zasiali i nie wyszło, jak nawet zrezygnują to ich jest garstka. Ja co roku sieje i siał będę,a w tym roku do 1,5 ha, nie więcej. Ci stali producenci cebuli w okolicy nie słyszałem zęby rezygnowali no ale miejmy nadzieje ze będzie jej mało. A cena w duzej mieże zalezy od urodzaju i od warunków pogodowych. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Widzę ze kolega pawlis804wd z moich stron i zajmuje się tym samym dziadostwem;d.A jeżeli chodzi o cebule uprawiam tak samo jak kolega około 1,5 ha w tym roku może spadnie na 1ha tyle że ja sadzę cebule dymka w tym roku cena była tragiczna i teraz podejrzewam że nie będzie wile lepiej napewno napaleńcy zrezygnują ale stali produceni będą dalej próbować u nas np mało kto rezygnuje z uprawy cebuli wystarczy pogadać z ludźmi na giełdzie. Kolego jeździsz może do krakowa na rebitwy bo widzę że masz nie daleko.?Ja jestem z tego nie dobrego rejonu TKA.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

Dowiadywaliście się już jaka cena dymki do sadzenia, słyszałem ze coś w granicach 6zł prawde mówiąc myślałem, ze będzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Ja też liczyłem na jakąć promocje ale myśle że po niżej 5 bedzie można kupić po takich cennach cebuli;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

To duża niewiadoma czy będzie poniżej 5 bo widać zainteresowanie jest co troche dziwi po tegorocznych zyskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

Czyli zanosi się na powtórke cen u nas też mało kto rezygnuje jak nie będzie jakiegoś kataklizmu to powtórzy się sytłacja taka jak w tym roku.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

W Radziejowie płacą 0,40 zł na biało a 0,20 zł w łusce Za drobną do 3,5 cm mam kupca po 0,50 gr Zastanawiam się czy nie wysadzić ? A co do siewu to nie wiadomo ile ozimin zostanie na polu Mam pszenicę do zaorania i będzie cebula :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

W Radziejowie płacą 0,40 zł na biało a 0,20 zł w łusce Za drobną do 3,5 cm mam kupca po 0,50 gr Zastanawiam się czy nie wysadzić ? A co do siewu to nie wiadomo ile ozimin zostanie na polu Mam pszenicę do zaorania i będzie cebula :ph34r:

A kto w radziejowie tyle płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Po ile u Was owsik , bo u nas po 4,50 - 5,50 , i jakieś problemy z podażą zaczęły się robić po ustąpieniu mrozów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

przecież te dwa tematy sie nie pogryzą, jedno i drugie sprzedaje się jako cebulę ;)

Edytowano przez TOMI697

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

To jest temat o cebuli nie owsik.;d

Ty chyba z miasta jesteś. Gdyby nie owsik , to by nie było wczesnej cebuli .

Jak byłeś malutki , to nie od razu byłeś Badyl , tylko gałązeczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badyl321    0

No to troche poczytałem i widzę że się wygłupiłem co roku sadzi się cebule ale takich żeczy sie nie wie trudno muszę się jeszcze dużo nauczyć.;d sorry;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

No to troche poczytałem i widzę że się wygłupiłem co roku sadzi się cebule ale takich żeczy sie nie wie trudno muszę się jeszcze dużo nauczyć.;d sorry;/

Nie każdy musi wszystko wiedzieć . Najważniejsze umieć przyznać się do błędu , nie każdy to potrafi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj