SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula
atech    2

Witam. Końce piórek mi żółkną na częśći pola, tam tez słabiej rośnie. Co o tym sądzicie??? Jakiego skladnika brakuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Dzięki. W moich stronach jest to w tym roku powszechne zjawisko ,ze końce cebuli żółkną. BYc moze jest to spowodowane intensywnymi opadami deszcze w zeszłym roku. Teraz wszystkie niedomagania gleby wychodzą.Czy moze wiesz w jaki sposób można pomóż cebuli. Jesli to PH to moze saletra wapniowa dolistnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFkujawy    0

Ja miałem ten problem w dolinie bo tam stała woda po każdych opadach i cebula była jaśniejsza, zastosowałem siarczan magnezu 4kg/ha, i kristalon zielony 3kg/ha, po 2-3dniach cebula się wyrównała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks85    2

Jak u Was wygląda sprawa z Mączniakiem w cebulce wiosennej?

Czym to prysnąć? Ja już dałem Armetil i teraz Acrobat+Pencozeb, a szukam czegoś naprawdę skutecznego. Proszę o jakieś rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waza    0

ja dzisiaj pryskałem drugi raz gwarant 500sc 3L/ha stosuje go od kilkunastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

U mnie był już Acrobat z Miedzianem,teraz będzie Planet z Miedzianem,potem najprawdopodobniej Ridomil(lub jakiś generyk)z Gwarantem,a potem zobaczymy.W ubiegłym roku miałem siedem oprysków na grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Ja kropiłem tylko raz na grzyba. Mączniaka na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buki5    0

Witam.Mam takie pytanie w jakiej cenie w tym roku może być cebule i czy ten rok też będzie należał do udanego bo też może będzie droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buki5    0

Hej.Dzisiaj się dowiedziałem że cebula ma być po 2 zł za kg dużo ludziom plantacje popadały kto ma dużo to kasy w tym roku zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Uważaj żebyś się na tych zasłyszanych wiadomościach nie przejechał, bo mnie jakieś inne słuchy dochodzą, popatrz chociażby po ile jest cebula w tej chwili na giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buki5    0

ale jeszcze nikt cebuli wiosennej nie wykopuje i ta ponoć ma być droga ponieważ ludziom mączniak i grzyb zniszczył plantacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petersen    0

witam koledzy ;) mam pytanko czy ma ktoś może na sprzedanie przystawke do zbioru cebuli do kombajnu Bolko?? jeżeli tak to skontaktujcie się ze mną ;) 726 856 908 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buki5    0

w kujawsko pomorskim jest firma co bierze cebulę obieraną .Jak jesteś zainteresowany to mogę podać Tobie namiary na ilości tirowe ale na razie płacą za cebule grosze każą czekać do zimy niby cebula ma podrożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeepslaw1    1

Mam wrażenie że większość tych co tu wypowiada się o cenach cebuli, sieje ją po raz pierwszy w życiu i liczy że zostanie milionerem!!! :lol: :lol: :lol:

 

Po 2 zł :lol: :lol: ...chyba za raszla 15 kg :lol: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ciekawe jaka cena bedzie w styczniu?? z jednej strony kurs euro nie sprzyja importowi z drugiej wyexportować ciężko bo wszędzie towaru mają

z Holandii luz prosto z pryzmy 4 euro/100kg + transport!!!


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj