SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula
TOMI697    0

Posiada ktoś może nasiona cebuli ?

 

A może orientujecie się jaka w tym roku cena nasion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

w sklepach jeszcze nie ale u rolników którzy zajmują się nasiennictwem już się kończą a od nich zawsze brałem bo taniej a jakość ta sama co w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

ooo, to ciekawe. A jaka odmiana ile u nich kosztuje? Bo w mojej okolicy nikt sie tym nie zajmuje, a ciekawi mnie ile to kosztuje u producenta.

W tym roku pewnie troche gorzej z nasionami bo warunki nie sprzyjały takze plantacjom nasiennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

nie znam cen z tego roku w ubiegłym płaciłem 40-80zł za kg nasion w tym roku pewnie o 10zł więcwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

a jakie odmiany tyle kosztują? To bardzo tanio nawet za polskie odmiany :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

o polskich nasionach mowa i takie jakie są do kupienia to takie się kupuje ale w tym roku jest chyba mało bo ceny w okolicach 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

jakby się ktoś interesował zakupem nasion cebuli od producenta bo wiadomo taniej, to zapraszam na priv. W tym roku mam jeszcze odmiany suprę i trochę wolskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0
Napisano (edytowany)

jestem zainteresowany a jakie ceny

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

w sandomierzu sie ruch zrobił bo do ruskich ruszyło ciekawe jak te ceny sie będą kształtować w najbliższych tygodniach bo teraz za luz to max 80gr mi dają


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMI697    0

no 20zł za worek to nie jest żle straszyli że mocno tanieje ale zapowiadają powrót zimy to myślę że cena się utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Witam mam pytanie Jakie odmiany siejecie na wolny rynek Siałem 8lat temu cebule i troche wyszłem z tematu Wtedy szła sochaczewska wolska

prosił bym o podpowiedz z dziedziny zwalczania chwastów dwuliściennych jakie opryski przed wschodami i co stosujecie po wschodach z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

2 lata temu miałem odmianę SUPRA rok temu WOLSKA a w tym roku snów SUPRA. Supra świetnie przeleżała w zimę praktycznie zero strat. jej przeciwnością była u mnie WIKTORIA SKIERNIEWICKA, tragicznie gniła- nie polecam. SUPRA i WOLSKA u mnie najlepiej wychodzą. Polecam też SOCHACZEWSKĄ ale dawno jej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

a ja w tym roku sieje DAWIDOWSKĄ odmiana póżna do długotrwałego przechowywania ;)


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

U mnie będą zasiane - Majka,Robusta,Kristin, Spirit F1, Octawia,

Siałem już wiele odmian i z doświadczenia wiem że nie można polegać na jednej w danym roku ponieważ można się nieźle ,,przejechać''

............

Cena za cebulę do obierania obecnie dno - 0,65 a to dlatego ponieważ sprowadzili z Niemiec cebulę w idealnym stanie i sorcie- kalibraż odbiega 0,5 cm

A miesiąc temu była w tym samym zakładzie cena 1,20

wlkp-PPL

Edytowano przez ogrodnikPPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj