SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula zimowa
glicer    25

Jeśli obok ciebie,Twoi znojomi,kumple,sąsiedzi sieją cebule,hmmm,będziesz ich wrogiem juz za rok.Dlaczego?Bo ich cebula padnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

idealne dwa dni polało teraz słońce świeci oby tak dalej, to będziemy mieć plony rekordowe może przegonimy Holandię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak dobrej pogody w czasie wschodów. Ja siałem 3tyg. temu i już rzędy widać choć troszke nierówno- na niedzielę się wyprostuje. Ci co siali troche później będą mieli idealne i równomierne wschody po tych deszczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer19900    2

Wiesz jak to jest, wszystko zależy od temperatury i wilgotności, ale spokojnie można oczekiwać wschodów po 18 dniach. Jeśli nie wzejdzie po 4 tygodniach to znak,że coś jest nie tak.

Ja siałem 28 marca, dziś 17 kwietnia (20 dni) i igiełki miejscowo  już się pokazują, mimo niskiej temperatury.

Też miałem zamiar siać odmianę Barbaro F1 ,ale mój wybór padł na Valentino i Baldito. Troszkę za wcześnie zasiałem Valentino i obawiam się jarowizacji , ale trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

Ja sieję go tylko dlatego że zamierzamy ją w sierpniu wrześniu obrać a jak ktoś nie obiera albo nie ma kontraktu na ten czas albo do grudnia najpóźniej to licho ich widzę no ale się przejadą to zobaczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

To szybko u nas siana 2 kwietnia jeszcze siedzi chociaż może za 2-3 dni się pokaże. No i to od gleby zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

A u nas posiana w suszę i teraz dopiero w Sobotę i Niedzielę spadło 15-17mm więc teraz powinna śmignąć bo te mżawki po 0,5 mm to nawet nie doszła wilgoć do ziarka;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukjohn97    9

W dzień wcześniej padało. I zaraz za agregatem była siana. więc ziemia w środku była mokra i nasiona poszły w mokrą (wilgotna ziemie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj