SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukjohn97    9

ja pryskam Pryifosem 480ec. To zamiennik Dursbanu 480ec. mają tą samą substancję aktywną. A jakie macie opinię o cebuli Rijnsburger 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

Kolego miałem rinsburgera 5 z hazera i nie mogę nic złego powiedziec ogólnie dobra cebula w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukjohn97    9

też zamówiłem 3 jednostki z Hazera. miałeś nawadnianą? jaki był plon. będę sial ja pierwszy raz i nic o niej nie wiem co i jak. dodatkowo zasieje kilogram Majki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

Nie nawadnialem plon taki sobie.majka jest wczesna cebula.lubi jej luska odchodzic wczasie zbioru kombajnem. Ja polskich nie sieje odmian. Plon miałem ok 50ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

50 ton w tamtym roku bez deszczowni? Jak to mozliwe? Nie dosyc ze sucho w pip to odmiana nisko budzetowa i jeszcze wciornastek jebal ze az sie gotowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

Kolego było na nizinnym polu gdzie była wilgoć a co do robala to opryskiwacz non stop odmiana jak każda kolega miał jakąś cebulę płacił jednostkę ok 1000i wielkie g mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer19900    2

Jak się przywałuję lepiej gleba podsiąka,  właściwie woda w glebie. Ponadto  jeśli pod  siew niezbyt dobrze się uprawiło , co tej wiosny  przynajmniej w moim regionie jest powszechne, można pokruszyć bryłki . Ogólnie  zawsze walcuje  i nigdy nie  narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukjohn97    9

na wciornastka mam oprysk który nie jest rejestrowany na cebulę, Ale jedyny na wciornastki działa w moich okolicach. pryska raz i do końca bez wciornastkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

na wciornastka mam oprysk który nie jest rejestrowany na cebulę, Ale jedyny na wciornastki działa w moich okolicach. pryska raz i do końca bez wciornastkow.

 

ta i zloty pociag tez jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukjohn97    9

Actra 25WG . On jest nie rejestrowany na cebulę w Polsce, Ale jako jedyny działał w ostatnich dwóch latach na wciornastki. ok 90zł na hektar wychodzi
żeby nie było, że gadam głupoty to dodam, że sam go stosowalem i w tym roku też będę nim opryskiwal cebulę.
100g na hektar (1 opakowanie 40g- 33zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiss    6

Nie mogę znaleźć  dawki Bandur-u po siewie 1L /ha będzie ok ? Ktoś się podzieli info ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj