SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula
90daniel    15
Napisano (edytowany)

od fazy kolanka o ile dobrze pamietam 0.05 Basagramu+0.05 Goalu

Edytowano przez 90daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek112233    0

Panowie jaka jest w tej chwili cena za ladna suchom w zlotej lusce cebule 5+ moze byc zworkowana z gory dziekuje za odpowidz. Chodzi mi o duzy churt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

0.4-0.55 gr ..małopolska.chyba się coś ruszyło z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Tak. Ruszyło się, mrożona cebula z Ukrainy w kostce 10 x10 po 0,30 euro. Do tego na terenie całego kraju. cebula na biało znowu w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

witam.. jak u Was płacą za cebulę do obierania i jak za ładny worek? jak z zejściem ładnej cebuli (worek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Ludzie sprzedają w róznych cenach. Na Targpiaście wołają 7-8 czasami 9. Ja obecnie kupuję od gospodarza towar prima sort ręcznie robiona bez żadnej zielonej, zgnitej, o jednolitym kalibrażu po 6 zł za 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    182

TOTRIL  225 EC sprawdzał ktoś jakie ma działanie

a masz do niego dostęp, bo bym potrzebował na rzepak w cebuli ? dziwne, że w innych krajach uni jest dostępny a w Polsce nie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mundek84    0

Witam

czy ktoś stosował w uprawie cebuli rosahumus(obornik w formir oprysku)? jakie są skutki zastosowania tego preparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerss34    218

a masz do niego dostęp, bo bym potrzebował na rzepak w cebuli ? dziwne, że w innych krajach uni jest dostępny a w Polsce nie ! 

 

więcej info , proszę pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

witam.. macie jakieś doświadczenie z cebulami z syngenty? w zeszłym sezonie zasiałem odmiany z bejo i seminis. chciałbym zasiać w tym roku jakąś odmianę z syngenty.. może się ktoś podzieli jakąś info..  w tym roku ok 15ha zasieję. w moich okolicach co nieco słyszę że ludzie zmniejszają uprawę lub całkowicie rezygnują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Ja slyszalem ze na cebule typu hiszpanskiego jest taki bum ze brakuje nasion wiec ja pozostane przy Armstrongu i sobie przechowam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

witam.. macie jakieś doświadczenie z cebulami z syngenty? w zeszłym sezonie zasiałem odmiany z bejo i seminis. chciałbym zasiać w tym roku jakąś odmianę z syngenty.. może się ktoś podzieli jakąś info..  w tym roku ok 15ha zasieję. w moich okolicach co nieco słyszę że ludzie zmniejszają uprawę lub całkowicie rezygnują..

 

W sumie mnie to nie dziwi że zmniejszają, raczej to embargo dalej utrzymają, zimy prawie nie ma za chwile jak rolnicy wrócą z protestów i zaczną robote w polu. U nas ok igołomii już nowalijka rośnie pod foliami, także przy tej pogodzie jak mróz nie położy to też będzie zaraz po cenie, Nie chce prorokować ale po tamtym roku większość będzie chciała odrobić straty i przy kolejnym urodzaju nawet nie chce mi się myśleć.

 

Co do cebuli z syngenty oglądałem w tamtym roku na pokazie w charsznicy i niczym szczególnym mnie nie zachwyciła. W sumie to chyba nie ma reguły musisz sam się przekonać co w twojej okolicy się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fur-met    0

 

Witam! 

Jesteśmy Firmą zajmującą sie produkcjią i sprzedażą maszyn rolniczych w tym Siewników do podsypu nawozu pod warzywa. Posiadamy w swojej ofercie siewniki dwu oraz cztero rzędowe montowane na dowolna maszyne, mieszadło oraz zasuwa zamykająca/otwierająca sterowane elektrycznie z pulpitu sterującego. Dostosowujemy sie do potrzeb i wymagań klienta. Zainteresowanych zachecam do kontaktu na adres e-mail fur-met@wp.pl gdzie chetnie odpowiemy na pytania i przedstawimy szczegółową oferte naszego produktu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

jaki według was jest najlepszy przedplon cebuli pod względem zwalczania chwastów ? ja na nowym polu pod cebule sieje ziemniaki i buraki cukrowe. Dużo się stosuje herbicydów to i chwasty się zwalczy według mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

no to klapa ja dostaje teraz 35 i puszczam wszystko chetnych nie brakuje Kujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Panowie jak cena na biało?

 

I pytanko odnośnie środków. W tym roku na cebule zimówkę chce zastosować select super 120 ec w dawce 2l/ha i nie wiem czy  cebulka mi wytrzyma. Bo jest problem z wiechliną roczną i nie wiem czym się tego pozbyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj