SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jack74    0

Koledzy po ile u was prosto z pola cebula?? Bo wczoraj miałem propozycje po 25 gr + vat.

Ile bierzecie za zebranie 1 ha usługowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

W mojej okolicy 15gr tylko nie wiem czy netto czy brutto.Kaliber 45+ ale wiekszosc musi byc powyzrj5,5. Wczoraj zaczołem zbierac,szału nie widze wrecz odwrotnie.Handlowego towaru bedzie w granicach20-22 tony.A zbierałem u kolegi cebulke nie nawadniana to plon handlowy to 12-14 ton.A sa plantacje ktorych bym nie zbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

1000zł/ha ale z ekipą na maszynie ? :P

a za ile u was zbieracie Jak ponirzej zapraszam zaoszczedze swoje tasmy I czas Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

W holandi 3 eurocenty.Plony mają po 100ton.Na dziś przestali kopac bo obawiają się ze nie będzie kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Zasiej Jak malpa co 7 dni pryskaj wykop zbiez sucha obetnij zaworkuj I oddaj za 4,5-5 zl 15 kg To koniec ostatni ROK

Obcinarke I kopaczke do cebuli sprzedam Stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Robertkujawy nie przejmuj się błachostkami życie jest piękne za rok odbijesz.Dobry wojak Szwejk ma odpowiedz na każdy problem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

robert u nas w małopolsce też słąbo.. ale wydaje mi się że Wasz region wykorzystują chandlarze. u nas cebula w kal. 5-7 na market w skrzynki 50gr.srzyniopaleta 40gr. 30 też płacą ale skupy nie związane z sieciami. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Panowie pocieszajcie sie I mnie ale czasem trzeba odpuscic za ROK bedzie po 80 gr a trzy dno nice musze siac jak starsi nie zasieja mlodsi zarobia U has nie stety nie ma grup I ta role przejeli posrednicy I nas lupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Wojna na Ukrainie się skończy i wygłodzony sowiet omijając sankcje przez Białoruś zje nawet podgniłą naszą cebulkę i jabłuszka w ilościach większych niż przed wojną.

Pozdrawiam wszystkich , bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

@Robertkujawy jak jesteś zdecydowany na sprzedaż tego sprzętu to odezwij się na priv.

W Holandii ceny też niskie ale niby eksport dobrze idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

@Robertkujawy jak jesteś zdecydowany na sprzedaż tego sprzętu to odezwij się na priv.

W Holandii ceny też niskie ale niby eksport dobrze idzie...

po sezonie Jak obetne nie ma problemu narazie wykopalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

witam.. jaka sytuacja na rynku cebuli w waszych regionach? jest jakiekolwiek zejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Nie przesdzam Sialem po 1 ha W tym roku nice chcialem dzielic pola mam pakiet zrownowarzone jest 2 ha Powtarza sie ROK 2011

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

a ja sie dowiedziałem ze coraz wiecej ludzi dzwoni i szuka cebuli .. spokojnie chcą wykorzystać moment i kupic za grosze .. na moje prosto z pola około 25 gr powinno być a pod koniec pżdziernika podskoczy do 35 -40 gr z magazynu


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Panowie, spokojnie cena podskoczy może szału nie będzie ale ok 50-60 groszy na pewno będzie kosztować. W tej chwili jest małe zamieszanie  a każdy chce wykorzystać sytuacje. Skupy proponują cenę w okolicach Krakowa ok 40 gr za kg ale kupują nie za wiele. Ktoś tutaj napisał ,ze w Holandii plony 100 ton z ha jest to bajka. Byłem w Holandii u dobrych plantatorów cebuli ale jakoś nie spotkałem takich którzy by taki plon osiągnęli. Prawda jest ,że załamał się eksport polskiej cebuli ale nikt tego nie jest w stanie sensownie wytłumaczyć embargo rosyjskie ma tutaj nie za wielkie znaczenie. Faktem jest tez ,ze w miesiącu sierpniu pojawiły się na rynku wielkie ilości cebuli dymki, które to zdestabilizowały rynek do tego wspomniane już embargo i jest tak jak jest.  Plony cebuli w Polsce mimo zwiekszonej powierzchni w stosunku do ubiegłego roku nie są na dużo większym poziomie. Część Polski dotknęła susza oraz choroby grzybowe. Pozdrawiam wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Atech. -- popieram na forum tez piszà kupcy i sieja panike u nas Radziejòw to zaglebie cebuli w tym roku nie wypal Ja Jak co roku do magazynu I wòz albo przewóz

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj