SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula
ziomalek0    6

pytałem znajomych odnosnie starane w cebuli to chyba nie przejdzie bo kazdy zdziwiony był w tym temacie a sieja dosc duuuuuzo cebuli wiec kolego daniel nikt nie probował nigdy tego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

Starane®

Ultra herbicide may be applied for postemergence control of chickweed, common purslane,

common ragweed, morningglory, Venice mallow, volunteer potatoes and other susceptible broadleaf

weeds in dry bulb onions using ground or aerial application equipment. Refer to the product label for

Starane Ultra for a complete list of weeds controlled. Follow all mixing and application instructions in the

General Information section of the product label for Starane Ultra.

 

Rate and Application Timing: Apply 0.35 pint/acre Starane Ultra as a broadcast postemergence

treatment to susceptible broadleaf weeds less than 4 inches tall. Volunteer potatoes should be from 4 to

8 inches tall for optimum control.

 

Broadcast (over-the-top) application may be made to dry bulb onions from the 2 true leaf stage through

the 6-leaf stage. Do not apply as a broadcast over-the-top spray after the 6-leaf stage of growth.

Application to dry bulb onions beyond the 6-leaf stage must be made as a directed spray using drop

nozzles (see crop injury warning below). Tank mix combinations with other herbicides registered for use

in dry bulb onions may result in unacceptable crop injury. Adjuvants are not recommended with Starane

Ultra applications in dry bulb onions.

 

tyle znalazłem.

 

i dzieki za podpowiedz bo też musze usunąć skrzyp polny i bałem się ze zostanie tylko motykol.

spróbujemy starane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

Jak tam pany cebula zimowa?

Robicie już coś na biało?

Ja chyba dziś trochę urwę na biało na giełdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Jak pomóc/ czym prysnąć cebule która ucierpiała przez opady gradu. Objawy to połamany szczypior, gdzieniegdzie poszarpany/porozrywany i bardzo dużo białych plam od uderzeń gradu. Mowa o cebuli siance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampo 60    1

w sadownictwie po gradzie stosują topsin w większej dawce, podobno leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekb6    0

ja w tamtym roku odrazu ekolist a po paru dniach na grzyba i było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

W Lublinie 4zł za kg młodej obieranej cebuli.

Ja na taką cebule to zaraz jak tylko da się, to poleciał bym topsin i do tego asahi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Dzięki za podpowiedzi co z tym robić. Niestety muszę czekac z opryskiem bo dzień w dzień pada a nawet leje. We Wrocławiu młoda obierana 3 zł kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

Witam chcialbym zastosowac tomigan

Lub bromotil w cebuli w dawce 0,3 litra na h w caly zwalczenia mniszka I skrzypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

starane lepszy daj litr na ha i po skrzypie a cebuli nic nie zrobi a bromotril jest dostepny w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

zaryzykowałem z bromotirilem w dawce 0.4l/h jak wypali to będzie hektar brokuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

daniel ja w przeciągu 4 dni dałem 0.8 bromotrilu na ha. 0.3 i za 3-4 dni 0.5l/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

czym wytępić rdest w cebuli? na 2 ha działce jest dramat.. rdest ma z 20 cm wysokości. jest rzadki i "przytrzymany" przez goal i bromotril. jest niecały tydz po zabiegu bromotrilem. czy poczekać jeszcze na efekt działania bromotrilu? niewiem po jakim czasie widać efekt działania na dużym chwaście. małe chwasty czyści ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Lentagran nie powinien połozyc cebuli,ile dałes na ha? I w jakiej fazie cebula? Moim zdaniem wstanie tylko musi odpoczac z tydzien,kiedys tak miałem po Goalu i był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj