mlodyrolnik21

NH T5040, DF Agrofarm 410, JD 5090R, Case IH JXU 85, Claas Axos 320

Polecane posty

Nikita_Bennet    316

zobacz gdzie w kubocie są umieszczone zbiorniki na powietrze (hamulce przyczep).

Jakoś nie podoba mi się to rozwiązanie (blisko felg do tylnich kół).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

zobacz gdzie w kubocie są umieszczone zbiorniki na powietrze (hamulce przyczep).

Jakoś nie podoba mi się to rozwiązanie (blisko felg do tylnich kół).

 

Te rozwiązanie występuje w modelu M108S i chyba w M128X, ale w modelach M40 [w tym przedziale mocy modele M8540 i M9540] zbiornik na powietrze jest umiejscowiony z prawej strony pod kabiną, więc jest ok ;)

 

M8540 można kupić za ok. 163tys zł brutto i w tej cenie otrzymujemy: klimę, 470kg obciążników z przodu, siedzenie pneumatyczne, pneumatykę, opony 480 z tyłu i 360 z przodu i super skręt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t5060nh    0

Poleciłbym NH z serii T-5000 - świetny skręt, dobre spalanie, wydajna hydraulika, duży komfort.

Pozatym czasem nie ważne co kupujesz a od kogo kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12

Te rozwiązanie występuje w modelu M108S i chyba w M128X, ale w modelach M40 [w tym przedziale mocy modele M8540 i M9540] zbiornik na powietrze jest umiejscowiony z prawej strony pod kabiną, więc jest ok ;)

 

M8540 można kupić za ok. 163tys zł brutto i w tej cenie otrzymujemy: klimę, 470kg obciążników z przodu, siedzenie pneumatyczne, pneumatykę, opony 480 z tyłu i 360 z przodu i super skręt ;)

Zapomniałeś wspomnieć o kilku elementach wyposażenia seryjnego KUBOTY bardzo przydatnych w pracy z ładowaczem: rewersie hydraulicznym bezsprzęgłowym, sprzęgle wielotarczowym mokrym oraz układzie hamowania na 4 koła :) Japońską jakość popartą 3-LETNIĄ GWARANCJĄ dostajesz GRATIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12

Fakt, jak można to było pominąć. Jakby inne marki tego nie miały.

Oczywiście że mają, ale nie w standardzie, tylko w opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tak,tak taki JD 5R np. ma to w opcji :) (zaraz pewnie zostanę wyzwany od fanów :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam McCormick c90mac 83 KM z turem Ł106 i jestem z niego zadowolony mam go od 4 lat przepracowane około 2 tys motogodzin głównie prasa i ładowacz czołowy , nie było z nim żadnych problemów ( wymieniona uszczelka przy siłowniku wspomagania jedynie) kosztował nieco ponad 200 tysiecy netto z ładowaczem i całym osprzetem. Rewers Hydrauliczny , w miare dobrze wygłuszony. Stosunkowo niskie spalanie(silnik Perkins).

Z czystym sumieniem mogę polecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12

Tak,tak taki JD 5R np. ma to w opcji :) (zaraz pewnie zostanę wyzwany od fanów :) )

Nie była to odpowiedź na pytanie o to, co ma KUBOTA czego nie mają inni. "mlodyrolnik21" pytał o cenę i wyposażenie w tej cenie :)

A w jakiej cenie są te ciagniki kuboty i jakie maja wyyposazenie i czy sie mało psuja

I złego słowa na nikogo nie powiem, poprostu nie wyrywajcie zdania z kontekstu tylko czytajcie całość :) Żyjemy w wolnym kraju, i każdy ma prawo być fanem czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12

A mógłbyś napisać o jakie marki konkretnie ci chodziło które mają hamulce na 4 koła w opcji, eh rewers i mokre sprzęgło?

np Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reset1990    0

JOHN DEERE 5090R badz CLAAS AXOS 320/330 i jeden i drugi moim zdaniem odpowiedni .. case duzo pali jak na swoiom robote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowej serii john deere 5E która ma byc zaprezentowana na agro-show i czy jest lepsza od serii 5R I 5M jest to o mocy 5083E 83 km i 5093 93km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeśli chodzi o wyposażenie to najwyższa jest seria R, potem M a na końcu G i E, więc sam sobie odpowiedz.

A czym ta nowa seria E ma się różnić od tych już obecnych na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te ciagniki które napisałem pociagnie pług kverneland ab 100 i czy nowa seria M-F 5400 w jakiej cenie bedzie i jak bedzie wygladac poruwnujac z new hollandem i john deerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Bierz johndeerea bardzo dobra marka a jak nie to valtre lub masseya tak jak mówił kris.

 

P.S co wy się tak uwzieliście na te casey brat kolegi case jxu 80 skrzynia pirtolut ponad 3000 mtg blink.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Ja bym brał john deerea mocne ciągniki w komforcie też fajne i wogóle ... ale zrobisz jak zechcesz :D


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy john deere 5090r albo new holland t 5040 albo deutz-fahr agrofarm 410 pociagnie pług kverneland ab 100 i agregat uprawowo-siewny unia typ ares s/l i siewnik poznaniak

Edytowano przez mlodyrolnik21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj