Zaloguj się, aby obserwować  
Tadeusz01

Agregat uprawowo-siewny Agro-Masz

Polecane posty

Tadeusz01    0

Czy taki agregacik jest dobry? Proszę o opinie na temat wytrzymałości agragatu z tej firmy.

 

http://www.agro-masz.eu/oferta/agregat-uprawowo-siewny/3.0m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

jak będziesz robił nie po idealnie suchej roli to będziesz skrobał co raz ten wał... u mnie sąsiad ma podobny agregat to co przyjedzie do domu to go skrobie... ja podobnie mam z packerem też go musze skrobać choć są skrobaczki..., tylko że ja mam bronę wirnikową z packerem i już szczerze mówiąc wolał bym wziąść z wałem strunowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ElvisPL    1

jak będziesz robił nie po idealnie suchej roli to będziesz skrobał co raz ten wał... u mnie sąsiad ma podobny agregat to co przyjedzie do domu to go skrobie... ja podobnie mam z packerem też go musze skrobać choć są skrobaczki..., tylko że ja mam bronę wirnikową z packerem i już szczerze mówiąc wolał bym wziąść z wałem strunowym

 

szybka i fachowa odpowiedź i w 1000% na zadane pytanie

Edytowano przez ElvisPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz01    0

a nie myslałeś nad agro factory super wykonanie i uprawa ?

 

Właśnie widziałem agregat od Agrofactory i z wyglądu po prostu wygląda mniej solidnie niż agrofarm :) Ale jak wiadomo, wygląd to nie znaczy jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati171892    12

ja mam agregat 3m firmy agromasz i powiem ci że jestem bardzo zadowolony:) pole wygląda jak stół. tylko czasem na mokrych terenach lubi zalepić wał packera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Mam z Agromaszu Agregat ścierniskowy od 3 lat i uprawowo-siewny od roku. Za te pieniądze uważam, że jakość bardzo dobra. Solidne konstrukcje i dobra jakośc lakieru jak na polskie maszyny. żadnych awarii nie miałem jak dotąd. Jeśli chodzi o agregat siewny to brałem na podwójnych wałkach strunowych. Na moje gleby to w zupełności wystarcza. Pole równe i bryły rozbite. Co do zaklejania się wałów z Twojej oferty obawiam się że koledzy mogą mieć rację, zwłaszcza na mokrej glebie. Nawet strunowy zdarzyło mi sie że się "wypełnił" glebą i zakleił, ale to było kilka minut po deszczu:)


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam hydropak z agro maszu na packerze i jestem bardzo zadowolony jak na tą cene to jest ok i przede wszystkim na dwóch siłownikach. A jeżeli chodzi oskrobanie wału to nie słuchaj kolegi musisz ustwic skrobaki tak aby prawie tarły o wał i jest ok

 

w tej cenie najlepszy hydropak ja kupiłem za 8500 kupilem go za cene netto u producenta bo to jest prywatna firma . a unia kosztuje 15 brutto i jusz jej netto nie kupisz . a co do agrofactory to

nie polecam .ewentualnie mandam bo to jest pożądnie zrobiona maszyna ale cena zblizona do unii i jest cięzki.

Edytowano przez JohnDeere6320Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz01    0

Kupiłem, użyłem i powiem, że zastrzeżeń żadnych nie mam. A wał czysty jak nowy a robiłem nim 30 godzin po średnim deszczu na glebie 3. Po prostu są skrobaki i na bieżąco odrywają glebę. Jeśli ktoś tego nie ma, no to niestety musi robić to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj