Skocz do zawartości
traktorzystaJakub7211

Wiecie że w Lublinie Mają produkować "ursusy"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maja
Uziu92    1413

nie weim ale sie domyslam do tej pory byl skladany walsnie z podzespolow z tych krajow a ursusy 3 cylintrowe to chyba nawet w pakistanie skladali z indyjskich czesci wiec napewno te nowe nie beda skaldane z niemieckich

ile bedzie kosztowal tez nie wiem ale wczesniej kosztowal tyle co "zachody" <_<

Tanco96    10

panowie jest jeszcze nadzieja że Ursus wróci do gry i że będzie jesnym z najczęściej kupowanych ciągników w Polsce :D

Nie ma co jeszcze się podniecać zobaczymy jak pojawią się pierwsze egzemplarze i co będzie produkowane i niech nazwa URSUS chociaż zostanie a nie Pol mot Ursus ;) osobiście życzę jak najlepiej zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

Tia.

Warfama ma 140konny ciągnik, wstrzymywała się z wprowadzeniem go na rynek i pewnie wprowadzi go pod marką URSUSa.

Poza tym ma dostęp do chińskich ciągników (stary foton) oraz nowszych polmotów z Turcji o ile się nie mylę. Jeżeli prawdą jest że ma dostęp do licencji na perkinsy jak wspominają w linku powyżej to sami przyznacie że wybór silników do ciągników jest całkiem spory ;)

Pozostają skrzynie biegów i hydraulika, te z URSUSa są trochę archaiczne ale mogą się na coś przydać bo mimo prostoty są dosyć trwałe. Pytanie jak bardzo warfama może ingerować w tureckie fotony i jak tanio wyjdą im te siniki perkinsa.

Druga sprawa to to że warfamie Lublin sie spodoba bo blisko do lubelskiej SIPMY a ciekawe jakie ma plany względem tej firmy (warfama to nie tylko maszyny rolnicze).

adikpl1    179

Te zdjęcie z nowym designem to fotomontaż ;[ . Czyli przejęli cały dorobek techniczny Ursusa, może w końcu oni zmodernizują te "polskie MF-y"

paul7    0

Co do maski, to jest podobna to tych montowanych w ciągnikach TYM...

Edytowano przez paul7

piotrb14    187

"Lubelski ursus o mocy 110 KM ma kosztować ok. 115 tys. zł." cytat z jednego z linków z waszych postów... 115 tys, chyba netto...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje